Kalendarz adwentowy 2018 – Dzień 15

Nasze wróżenie z fusów się sprawdziło. Czternastym czołgiem z kalendarza adwentowego jest T-34-85 Rudy. Do nabycia w dwóch zestawach. 😉

Polska legenda powraca, zwarta i gotowa do akcji! Kup ten legendarny, popularny czołg średni wraz z miejscem w garażu i wyjątkowo dobrze wyszkoloną załogą! Wszyscy czołgiści – łącznie z psem – mają takie same imiona i nazwiska, jak bohaterowie serialu. Prawdziwie wyjątkowy zestaw!

  • Czołg + miejsce w garażu oraz Załoga: 100% w głównych kwalifikacjach i atut Braterstwo Broni oraz Szarik za 59,31 zł;
  • Czołg + miejsce w garażu + Załoga: 100% w głównych kwalifikacjach i atut Braterstwo Broni i Szarik oraz 3 dodatkowe przedmioty za 80,18 zł.

P.S. Ze względu na “kradzież” naszych kalendarzowych “przecieków” przez inne strony, dalsza rozpiska nie będzie zamieszczana. Miłej zabawy.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kwiatek w lufę

przez wzgląd na fochy prowadzącego, dalsze publikacje rykoszetów nie będą czytane

Alex

Szkoda że przecieki już nie będą “wyciekały” można było się przygotować – to że inni podkradają to niestety norma. Teraz moim zdaniem wyszło jak – pies gospodarza sam nie zje i nikomu nie da. Może warto odpuścić tak pod te święta? Pozdrawiam wszystkich czolgistòw.

Tomek9004

Uwielbiam ludzi których jedynym argumentem jest ze są “dorośli” (GraczWot)

Zoe Support

Da się Szarika do O-Ho przekwalfikować? xD

stary

Ale jaj kupiłem te trzy skrzynki co w tamtym roku i dostałem Lorr 40t i sentinela IV 🙂 Na farcie niezłym spróbuje za tydzień może typek wleci (szansa jedna na milion 🙂 )

Tomek.Z

Co do P.S. autora to jakie inne strony, ja wiem tylko o tej, bo król jest tylko jeden, tak jak Kirovets-1, czy będzie w tym kalendarzu ?

martenz

Ojej, Rykoszet, nie dąsajcie się. Co będzie w kolejnych dniach? Wiadomo już że 23.12. wchodzi Ein Berlin…

Tomek.Z

Multi mówił, że tego dnia wejdzie dobry czołg, a ten nie jest dobry, raczej 23.12 wejdzie Francuski ninja elc even 90, kasa już pulsuje w portfelu :).

Maryś

podbijam 🙂

Barsa

Ej nie obrażajcie się podawajcie dalej, informacja ma wielkie znaczenie…

TakiTyp

Podawajcie dalej :/ będzie amx gf?

GraczWot

nie, skoro to grand finals to czemu miałby być w kalendarzu?? pomyśl gościu czy masz ledwo 12 lat i napisałeś to przed pszyrką.. ?

Anonimowo

Zamiast pajacować i zgrywać dorosłego, bo na pewno nim nie jesteś, doinformuj się. Nie będę więc oszołomem i ignorantem twojego pokroju i zalinkuje kalendarz z zeszłego roku, a wyszukanie tych ofert zajeło mniej niż 1 minutę:

https://rykoszet.info/2016/12/22/kalendarz-adwentowy-dzien-22-2/
https://rykoszet.info/2016/12/10/kalendarz-adwentowy-dzien-10-2/

Czy będą te czołgi? Wątpię. Za mocne są, a WG będzie je raczej kisić na lepsze okazje. Oczywiście mogę się mylić.

moll47u

Ja też czekam na AMX, buldog już w garażu 😉