Kupiłeś M6A2E1 w pre-orderze? WG przyzna Ci rekompensatę!

Wodogłowie, Alien, Kartofel (Ziemniak/Pyra – zależnie od regionu), Obcy, Mutant, Potwór, Frankenstein, M6 na sterydach, OKurdeCoToJestReportCheater, Tym go nie pokonamy!… Wiele jest nazw dla tego czołgu, a tylko jedna historyczna (chociaż też nie do końca) – Przed Wami M6A2E1. Czołg, o którym wszyscy albo zapomnieli, albo śnią o nim po nocach!

„Alien” (zwany tak ze względu na charakterystyczny profil wieży, przypominający Ksenomorfy z niezwykle popularnej serii filmów SF) był czołgiem z najdroższej paczki przedpremierowej World of Tanks. Swego czasu maszyna była mocno nielubiana ze względu na przegięte statystyki, wraz z przypływem nowych czołgów stopniowo słabła aż do momentu przerobienia modelu do HD, gdzie znów Obcy nabrał animuszu (i pancerza!). Na dzień dzisiejszy (i prawdopodobnie już w ogóle) maszyny nie da się zdobyć w żaden sposób. Ma pojawić się jednak w kalendarzu adwentowym, o czym poinformowaliśmy Was jako pierwsi.

Generalnie każdy, kto kupił go w pre-orderze World of Tanks, “Heavy pre-order” w zestawie z 25 000 złota za około 90$, uprawniony jest do odbioru zestawu trzech kamuflaży, emblematu oraz napisu. Firma chce w ten sposób zrekompensować graczom przedwczesną inwestycję i niespełnioną obietnicę. Nie wiadomo niestety, co z osobami, które nabyły M6A2E1 w późniejszej sprzedaży.

Konsumenci, którzy kupili Aliena, mogą czuć się oszukani – nie miał nigdy znaleźć się w ponownej sprzedaży. Tym niemniej inicjatywie Wargaming jedynie przyklasnąć. W końcu WG zdecydowało się na jakiś gest.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
AKS

Co za płacz… Zabrali wam ten czołg czy co, że taki macie ból czterech liter?

Noname

Serio jakieś 3 kamuflarze i emblemat?! To chyba jakiś żart.
Powinni oddać kasę albo całego golda z zestawu

Proximus

powiedziałbym ,że tym którzy to kupili to teraz plują w twarz i to za to że kiedyś w ciemno wsparli ich produkt, pięknie…

białoruska jakość

BUAHAHAHAHAHAA jakieś kamuflarze i jeden obsrany emlemant, no ********* rekompensata xD białoruska jakość!

papaj

No ja to bym się wk.ł, serio.

Anonimowo

Według mnie jedyną słuszną opcją powinien być zwrot tych 90$ jako, że firma nie wywiązała się z umowy. Rekompensata to oddzielna kwestia.

posiadacz m6a2e1

Wiecie jaki jest ten gest? 3 absolutnie paskudne kamuflaże zrobione w 5 minut w photoshopie, 2 emblematy i 2 inskrypcje. Tak dobrze czytacie – nie dali nawet wystarczającej ilości inskrypcji żeby pokryć połowę czołgu na 3 sezony. Już nie mówiąc o tym że te inskrypcje i emblematy są jako niehistoryczne więc nikt ich nie widzi. mam m6a2e1 i ten ruch od wg to tak jakby mi nasrali do ryja po raz drugi. już wolałbym nic nie dostać i zeby pozwolili mi zapomnieć o tym jak potraktowali nas. 100% sensu tego czołgu to była jego rzadkość i to że nikt tego nie miał. teraz nie ma z unikatowości nie ma nic oprócz paskudnego kamuflażu którego wstyd używać oraz inskrypcji/emblemantów których nie wystarczy do pokrycia czołgu oraz nie których zobaczy 99% graczy (bo są niehistoryczne).

Anonimowo

Już każdy zapomina że było tam 25000 golda? Oczywiście nie bronię wg. Powinni dać wam do wyboru jakiś czołg bądź golda

Tomek.Z

Zaraz zaraz, czyli jeśli dobrze liczę to ktoś kto parę lat temu wydał 400pln za unikalny czołg, dostanie teraz 9pln rekompensaty ??? Gram w tą grę od nie dawna i naprawdę chciałem kupić ten czołg, ale teraz jak wyjadę nim do bitwy to wyjdę na frajera?

nofatchx

Źle liczysz przyjacielu. Czołg był sprzedawany w Europie za £ lub €. Każdy kto wtedy kupował wie, że kurs funta szterlinga bywał częściej atrakcyjniejszy niż kurs euro. W tamtym okresie wynosił ok. 4,56 pln za £ i ok. 4 pln za €, tak że cena M6A2E1 + 25 000 golda oscylowała w granicach 300 pln (po kursie £, ok. 15 pln taniej). Dla poròwnania dodam, że w tamtym okresie Lew i KW-5 kosztowały po 7500 golda.

Nom

Mają rozmach skurwys*ny! 😀

Żeby chociaż z 1k golda im dali, ale to jest tyle warte co splunięcie w twarz 😛

:(

Tak się zastanawiam, przeliczając na szybko to 90$ to jakieś 400 zł. Czy według WG tyle warte jest pare napisów na czołg i kamuflaż? Aż mi teraz szkoda osób które kupiły ten czołg w preorderze i mogły pojeździć pojazdem typu “CO TO K&%#£ JEST?”, a teraz każdy to może mieć za jakąś połowę tej kwoty

olo

Zapominasz, że do czołgu było dodane złoto warte 335 zł więc czołg kupowałeś za jakieś 70 zł (czołg jest warty 7500 golda czyli 110 zł)

olo

PS. Co nie zmienia faktu, że danie kamuflażu i napisów jako rekompensaty jest co najmniej żenujące…

grekus

Serio? Laskawie takie ochlapy 😀