Lorraine 40t: Zawodnik wagi ciężkiej

Zbliżająca się wielkimi krokami najbliższa aktualizacja przyniesie nam nowe drzewko pojazdów naziemnych. Będzie to uzupełnienie niedawno wprowadzonego drzewa francuskich samolotów.

Mesdames et Messieurs, Lorraine 40t!

W War Thunder Lorraine 40t jest czołgiem średnim (jest zbyt słabo opancerzony i zbyt szybki jak na czołg ciężki) i znajduje się w IV erze drzewka rozwoju. Jest to zbalansowany pojazd i z pewnością znajdzie wielu fanów. Jego wadą jest słabe opancerzenie boków oraz tyłu, do tego posiada czterech czołgistów na pokładzie, z czego aż trzech we wieży. Przy niezbyt ostrożnym postępowaniu oczywiście zmniejsza to szanse na przeżycie. Poza tym czołg jest niczego sobie! Po pierwsze posiada działo zdolne przebić ponad 220 mm pancerza na dystansie 500 metrów za pomocą pocisków AP. Po drugie jest piekielnie szybki, do 60 km/h na drodze i do 40 km/h w terenie. Po trzecie posiada magazynek bębnowy z 7 pociskami. Szybkostrzelność armaty jest zdecydowanie wyższa niż konkurentów, a to oznacza iż Lorraine 40t zdolny jest zadać poważne uszkodzenia. Przednia sekcja kadłuba ze względu na swój kształt potrafi odbić sporo pocisków, a jarzmo działa jest na prawdę grube. Obrót wieży również jest godny podziwu! Podsumowując, czołg ten jest ekscytujący i zapewni niezapomniane bitwy w War Thunder. Idealnie wypełnia zadania czołgu średniego – czyli szybki zwiad, siłę ognia, a to przy wadze czołgu ciężkiego! !

Spodziewajcie się obszernego artykułu z mojej strony na temat zbliżającej się wielkimi krokami aktualizacji  1.75 La Résistance.!

Lancetti

Gracz War Thunder od fazy beta - 2012 roku. Tester jednostek naziemnych i okrętów. Wiedzę zdobytą w grze, staram się przekazać w jak najlepszy sposób początkującym oraz weteranom.

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
NiezlySzajs

Zaraz wyskoczy pseudo twórca modów milkiman z tym do wota. Popierdółka krzyczy i sra się o to, że ktoś uprawia plagiat, a sam jest złodziejem, i ignorantem.

Mati

Haha

Ksawy2009

Czy rykoszet może nam podać całą listę kalendarza adwentowego? Nie wiem czy zbierać kaskę na coś wartościowego czy kupić konto premium. Z informacji jakie uzyskałem na jednym ze strumyków już nic wartościowego nie będzie…

Pełnomocnik WarGaming ds. kalendarza adwentowego

Dzień dobry,
w związku z dużym zainteresowaniem graczy postanowiliśmy wyjawić kiedy pojawi się Object 252U vel Defender – 1 stycznia 2018 roku.

Z wyrazami szacunku,
Janusz Cebula

WarGaming sp zoo z siedzibą w donbasie

BankKnot97

Dodatkowo napis na wieży do wszystkich czołgów w grze “Honorowy darczyńca dla niepełnosprawnych Panów z Cypru” 😛