World of Tanks – Czołgi adwentowe #9

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ksawy2009

Zgadzam się z Rykoszet ale dodam coś od siebie.

Mam ten czołg od roku i jak go kupiłem na początku grało się nim super fajne wyniki, ale po jakimś czasie zapewne po kolejnym paczu miałem nieodparte wrażenie że go znerfili. Walił pociskami jak kalafiorami na 4 pestki 2 nie wchodziły regularnie lub rykoszetowały. Ktoś powie że i tak jest silny ale ja wiem swoje że brakuje 1 pestki w magazynku.

Anonimowo

Czołg premium od początku siał kalafiorami. Zwłaszcza jak strzelało się w ruchu lub z dużych dystansów. Z bliska rzadko kiedy pudłuje, a wysoka pena na AP pozwala nieźle zarobić. Nie zauważyłem jakiś cudownych rykoszetów od celów. Dodam od siebie, że Lorka to też całkiem dobry zwiadowca. Ma niezłe camo, a mobilność pozwala zająć miejscóweczkę. Ofc nie wszystkie, bo nadal nie jest to camo light’a. Czołg nabyłem głównie ze sentymentu do starej Lorrki i zniżki 30% (co dało ok. 110 zł).

antybiałoruch

Wstydu nie mają białoruchy żeby wyciągać kasę z czołgów premium przy popsutym MM non stop losującym czołgi tier 8 na czołgi tier 10.
Tam gdzie jest kasa to oni są szybcy i punktualni ze swoim kalendarzem adwentowym.

marti

mm celowo tak zrobiony żeby ilość zarabianych kredytów sie zgadzala(pamiętaj że musisz jeszcze opłacić konto premium) dlatego teraz tyle nowych premek jest, czolg jest tak dobry jak jego mm/rng ,ogólnie jeden wielki wałek WG traktuje ludzi jak głupców

NiezlySzajs

T69 też ma magazynek, jest to amerykański czołg średni VIII poziomu w linii prowadzącej do amerykańskiego ciężkiego magazynka T57 Heavy 🙂
T69 –comment image

nice

Dzieki 🙂

maciekmel

Kupiłem ten czołg, gdy pojawił się poraz pierwszy, 4.2017. Będąc totalnym nie ogarnę, i zajęło mi ponad 200 bitew by zacząć regularnie robić nim przyzwoite wyniki.

W zupełności zgadzam się za autorem jeśli nie grałeś magazynie 8 tieru, to sobie odpuść, zbadaj amx 50 100 i kup lorrke przy następnej okazji!