Pojazdy kołowe zostaną wprowadzone do World of Tanks

W ostatnich dniach napłynęło do nas trochę ciekawych informacji z siedziby Wargaming.net od naszego Insider’a. Część z naszych starszych czytelników na pewno pamięta sytuacje jaka miała miejsce kilkanaście miesięcy wstecz, gdy jako pierwsi (chwaląc się czy nie, dla rozjaśnienia sytuacji musimy o tym wspomnieć!) poinformowaliśmy świat World of Tanks o czołgach lekkich X tieru, o roszadach w poziomach, czy zbliżających się falach banów (także dzięki tej samej osobie, co dziś przynosi nam mikołajkowe newsy).
Zanim przejdziemy do naszego głównego newsa myślę, że warto w kilku punktach podsumować najważniejsze informacje zasięgnięte z siedziby Wargaming.net. Miłej lektury!

1. Anton “Evilly” Pankov (notabene obchodzący urodziny kilka dni temu) ma mniejszy wpływ na produkcję World of Tanks. Wiąże się to z jego wpadką przy patchu Rubikon (o którym wspominaliśmy nie tak dawno) i innymi błędami wprowadzonymi do gry w ostatnich aktualizacjach. Tak, to ten Pan na obrazku. No nic, życzymy mu jednak powodzenia i spóźnionych 100 lat!


2. Trwają prace nad kolejną, nową mapą – Kaliningrad. Ponadto są bardzo duże szanse na wprowadzenie MBT-70.

3. Insider nie chce nic powiedzieć na temat polskiej linii. Wiadomo tylko tyle, że została skompletowana i po próbie wcześniejszych wycieków jest trzymana “pod kluczem” i ostrym nadzorem. Pewnie wszystkiego dowiemy się dopiero za jakiś czas.
4. Wargaming ma wielkie plany na przyszłość. Dość powiedzieć, że nie są zadowoleni z obecnej aktualizacji, gdyż nie wnosi nic wielkiego do gry. Z drugiej strony wielkimi krokami nadchodzą mapy HD.
5. W planach jest wprowadzenie nowego amerykańskiego czołgu średniego, prawdopodobnie jako premka. Jest nim AGF widoczny na obrazku poniżej. Projekt z 1944 roku. Czołg nigdy nie powstał.
6. WG zrozumiało swój błąd. Czołgi jako prezenty będą się znowu pojawiać – przynajmniej w przyszłym roku. Oprócz wspomnianego wcześniej, radzieckiego T-29 dostaniemy także jakiś pojazd na przyszłe urodziny World of Tanks.
GŁÓWNA WIADOMOŚĆ DNIA, TYGODNIA LUB MIESIĄCA:
To informacja na poziomie wprowadzenia Lightów X tieru, więc bardzo prawdopodobna. Pojazdy kołowe pojawią się w World of Tanks. Faktem jest, że aktualnie trwa zbieranie danych na temat kołowców z nacji radzieckiej, brytyjskiej, amerykańskiej i niemieckiej. Planowane wprowadzenie tych pojazdów wyznaczane jest na termin 2019-2020 rok. Jednym z pierwszych pojazdów będzie SdKfz 234, znana szerszej publice jako Puma. Większość z nich znajdowała by się w linii LT pojazdów kołowych i odgrywała by rolę czołgów lekkich z glass cannon. W tym miejscu uprzedzamy wszystkich streamerów, youtuberów i kolegów blogerowców (Rita, pozdrawiamy serdecznie, trochę więcej zaufania), że wprowadzenie tych pojazdów nie jest pewne, jest za to bardzo prawdopodobne. To, że Wargaming.net poszukuje danych o tych pojazdach i to, że chce je wprowadzić jest natomiast informacją pewną. Niestety tak jak to w dużej liczbie przypadków bywa, plany się zmieniają, chociaż w tym wypadku zobaczenie pojazdów kołowych w grze jest raczej pewne. Wyczekujcie dalszych informacji, bo te na pewno w niedalekiej przyszłości się pojawią!
guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
maszynypancerneYT

Na konsoli są lighty X tieru i nie był to dobry pomysł, penetracja po 300-400mm szybkie i z dobrym maskowaniem, to ma być balans?

Anonimowo

fajnie gdyby wprowadzili jakies pokjazdy dowudcze takie które mogły by na przykład częściowo naprawiac pojazdy albo może rzucac naloty czy cos w tym rodzaju

Geo

ehhhh… Puma to SdKfz 234/2, Grupa pojazdów SdKfz 234 liczyła 4 rodzaje, /1, /2 czyli Puma, /3 Stummel oraz /4 Pak-Wagen…

LGBTQWERTY

Jak to coś trzymać “na gąsce”? :/

Anonimowo

Zniszczony układ nośny

Borysek_PL

po oponach lać

Barnaba

Nic się nie przejmujcie Rykoszecie GŁUPKOWATYMI komentarzami malkontentów. Fajnie że czuwacie i piszecie co nieco.

grekus

News z **** :/
Ze kolowce beda to juz wiadomo od ewentu z kolwcami 😛 Nic nowego nie powiedzial ten wasz “insider” od kontrolowanych przeciekow.

iz

Ale wy jesteście niezdecydowani. “wprowadzenie tych pojazdów nie jest pewne, jest za to bardzo prawdopodobne” a niżej “jest raczej pewne”. Nie można od razu napisać, że to jest pewne? Bądźcie precyzyjni w podawanych niusach, a nie takie nie ścisłości wstawiacie. Masakra. Jeśli to wprowadzą to już nie bedzie sie nazywać world of tanks tylko world of niewiadomo co.

piter9870

Ale czy “raczej pewne” oznacza “pewne”? Nie oznacza to że nie mają pewności czyli znaczy to samo co “prawdopodobne”. Czytaj ze zrozumieniem.