Kalendarz adwentowy 2018 – Dzień 6

Póki co rozpiska pojazdów się sprawdza 😉 Piątym czołgiem z kalendarza adwentowego jest Panzer 58 Mutz. Do nabycia w dwóch zestawach.

Ten zaprojektowany w Szwajcarii czołg stylem gry przypomina Indien-Panzer i jest bardzo przyjemny w prowadzeniu. Wyróżniającym elementem Pz. 58 Mutz jest działo o dużej penetracji, zadawanych uszkodzeniach i kątach podnoszenia/opuszczania działa. Jest również całkiem zwinny i dynamiczny. Cechy te równoważone są jednak pancerzem, który nie jest szczególnie mocny. W związku z tym Mutz najlepiej sprawdza się we wspieraniu sojuszników i w atakach z zaskoczenia. Powinien natomiast unikać prowadzenia ataków frontalnych.

Ważne: Unikalny kamuflaż nie może zostać zastąpiony innym. Czołg posiada za to stałą premię do kamuflażu – jego maskowanie jest skuteczne we wszystkich trzech typach otoczenia.

  • Czołg oraz miejsce w garażu za 130,18 zł;
  • Czołg + miejsce w garażu + 4 450 złota oraz 2 dodatkowe przedmioty za 200,50 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
DALERIUM

Ja tam czekam na minimausa na 8 tierze vk 168.01 jak na supertescie był 9.21 to dadzą go do testowania po pathu – YT berą i pewnie w kalendarzu będzie lub pare dni po 🙂

Gouph

Zdaje się, że ten czołg ma mieć gorszy pancerz od VK 100.01 (P), więc szału wcale nie będzie.

Anonimowo

Raczej dla kolekcjonerów, nie można odmówić mu oryginalności, przynajmniej z wyglądu. 😛

Karel

Jak dla mnie to jeden z przyjemniejszych medow w grze. Często z biodra trafia i szybko skupia, wieża nie raz odbiła grube pestki

olee

Jesteś pewny, że nie pomyliłeś czołgów?

Ryltar

Ja tez mam dobrą opinie o nim.Czasem walił kalafiory (zwłaszcza na większe dystanse),ma kijowy dpm i zasadniczo STA-2 jest od niego lepszy ale to jest bardzo przyjemny czołg.

gsh0ck

Skąd wziąć tą rozpiskę czołgów? Czekam na e25 oraz obj 252U i nie wiem kiedy będzie. ^^ Mam nadzieję , że jeśli w kalendarzu ich nie będzie to znajdą się w promocjach koło Nowego Roku

gsh0ck

A już widzę rozpiskę 😛 Myślałem, że z datą będzie 😛

kosoxo

defendera nie będzie a e25 pewnie będzie pod koniec 😉

inkoo

Zdecydowanie odradzam. Mam Mutza i Pattona KR, oba te pojazdy są nieporozumieniem względem T25 Pilota, który był do wygrania za darmo, a WG wyceniło go taniej. Lepiej poczekać np. na STA-2.
Tak jak było wspomniane kapryśne działo, przeciwko 9 i 10 jesteśmy bezradni ze względu na słaby zasięg widzenia, brak pancerza i wolne skręcenie, jedynie w linii prostej pojazd porusza się sprawnie.

Znafca

Jeśli 380 m zasięgu widzenia na Mutzie/innym medzie lub nawet light’cie to słaby zasięg widzenia to lepiej przestań grać, bo najwyraźniej nie ogarniasz parametrów czołgów, a zapewne również mechaniki. Jeśli jesteś bezradny na czołgach mobilnych lub w miarę mobilnych przeciw 9 i 10 to jak najszybciej odpal deinstalator gry.

Zbyszekk

jak ty nie potrafisz grać na Mutz-ie i Pattonie KR to faktycznie odradzam ci wot-a na X tierach potrafi Mutz wesprzeć czołgi typu ciężkie lub medy, chyba że lubisz kampić i czekać jak ci podjedzie pod lufę i potem mówisz co za wot -rng

inkoo

Tak jestem botem z 2,5k WN8 i nie znam się 😉

greg

Jak już trafi, to raczej przebija, ale samo działo jest cholernie kapryśne i niemiłosiernie pudłuje na skupionym celowniku.

zenoniations

What??

ASIA server got E 25 instead of Mutz! Why it’s different today?

Hebius

Szkoda pieniędzy. Czołg bez pancerza robiący po 240 dmg jak przebije, rzucany na 10 tiery. W obecnych realiach gry na 8 tierach jest bardzo przeciętny, a na 9 i 10 to szkoda nawet mówić.