Kalendarz adwentowy 2018 – Dzień 6

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
DALERIUM

Ja tam czekam na minimausa na 8 tierze vk 168.01 jak na supertescie był 9.21 to dadzą go do testowania po pathu – YT berą i pewnie w kalendarzu będzie lub pare dni po 🙂

Gouph

Zdaje się, że ten czołg ma mieć gorszy pancerz od VK 100.01 (P), więc szału wcale nie będzie.

Anonimowo

Raczej dla kolekcjonerów, nie można odmówić mu oryginalności, przynajmniej z wyglądu. 😛

Karel

Jak dla mnie to jeden z przyjemniejszych medow w grze. Często z biodra trafia i szybko skupia, wieża nie raz odbiła grube pestki

olee

Jesteś pewny, że nie pomyliłeś czołgów?

Ryltar

Ja tez mam dobrą opinie o nim.Czasem walił kalafiory (zwłaszcza na większe dystanse),ma kijowy dpm i zasadniczo STA-2 jest od niego lepszy ale to jest bardzo przyjemny czołg.

gsh0ck

Skąd wziąć tą rozpiskę czołgów? Czekam na e25 oraz obj 252U i nie wiem kiedy będzie. ^^ Mam nadzieję , że jeśli w kalendarzu ich nie będzie to znajdą się w promocjach koło Nowego Roku

gsh0ck

A już widzę rozpiskę 😛 Myślałem, że z datą będzie 😛

kosoxo

defendera nie będzie a e25 pewnie będzie pod koniec 😉

inkoo

Zdecydowanie odradzam. Mam Mutza i Pattona KR, oba te pojazdy są nieporozumieniem względem T25 Pilota, który był do wygrania za darmo, a WG wyceniło go taniej. Lepiej poczekać np. na STA-2.
Tak jak było wspomniane kapryśne działo, przeciwko 9 i 10 jesteśmy bezradni ze względu na słaby zasięg widzenia, brak pancerza i wolne skręcenie, jedynie w linii prostej pojazd porusza się sprawnie.

Znafca

Jeśli 380 m zasięgu widzenia na Mutzie/innym medzie lub nawet light’cie to słaby zasięg widzenia to lepiej przestań grać, bo najwyraźniej nie ogarniasz parametrów czołgów, a zapewne również mechaniki. Jeśli jesteś bezradny na czołgach mobilnych lub w miarę mobilnych przeciw 9 i 10 to jak najszybciej odpal deinstalator gry.

Zbyszekk

jak ty nie potrafisz grać na Mutz-ie i Pattonie KR to faktycznie odradzam ci wot-a na X tierach potrafi Mutz wesprzeć czołgi typu ciężkie lub medy, chyba że lubisz kampić i czekać jak ci podjedzie pod lufę i potem mówisz co za wot -rng

inkoo

Tak jestem botem z 2,5k WN8 i nie znam się 😉

greg

Jak już trafi, to raczej przebija, ale samo działo jest cholernie kapryśne i niemiłosiernie pudłuje na skupionym celowniku.

zenoniations

What??

ASIA server got E 25 instead of Mutz! Why it’s different today?

Hebius

Szkoda pieniędzy. Czołg bez pancerza robiący po 240 dmg jak przebije, rzucany na 10 tiery. W obecnych realiach gry na 8 tierach jest bardzo przeciętny, a na 9 i 10 to szkoda nawet mówić.