Wyniki Marszu narodów

Prosto z portalu WoT:

Obliczyliśmy już ostateczne wyniki i z wielką radością przedstawiamy czołgistów, którzy zwyciężyli w wędrówce po sławę. Obejrzyjcie klasyfikacje Marszu narodów w kliencie gry, by sprawdzić swoje miejsce!

Nagrody

Wejście do najlepszego tysiąca daje Wam specjalne odznaki wydarzenia („As pancerny” za najlepszą dziesiątkę i „Ekspert pancerny” za miejsca od 11. do 1.000.) , niezły zestaw 15 rezerw osobistych (zwiększające zdobywane PD, wolne PD i kredyty) oraz trzy dni konta premium. Jeśli sklasyfikowaliście się na miejscach 1001-4000 – również nie odejdziecie z pustymi rękami!

  • Miejsca 1001–2000: zestaw dziesięciu rezerw osobistych na wolne PD i kredyty oraz jeden dzień konta premium;
  • Miejsca 2001–3000: Zestaw pięciu rezerw osobistych na wolne PD i kredyty oraz jeden dzień konta premium;
  • Miejsca 3001–4000: Dzień konta premium
UWAGA: Nagrody zostaną przekazane na Wasze konta w przeciągu 14 dni od zakończenia wydarzenia.

Dołączcie do dyskusji!

Czekamy na Wasze przemyślenia dotyczące Marszu narodów i ogólnie turniejów. Chcielibyśmy poznać Wasze opinie na temat wszystkiego – począwszy od ustawień czasu, poprzez formaty bitew, na zasadach skończywszy. Co lubicie najbardziej? Co byście zmienili? Czy są jakieś wydarzenia, które chcielibyście, by były częściej? Dołączcie do dyskusji na forum, by pomóc nam w opracowaniu doskonałych wydarzeń turniejowych.

Dziękujemy za udział w tym wydarzeniu!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
adamos

pytanko czy nagrody zostaną wydane wszystkie na raz czy je podzielą, niby dostałem 3 dni plus rezerwy ale to za jedno 1 miejsce a zdobyłem tego sporo. Do tego dostałem jakieś nie wiadomo skąd wzięte rezerwy x1 a takich w nagrodach za zawody nie było. Czy to wogóle byly nagrody za zawody?

Anonimowo

ja mam podobnie dostalem 3 dni premium i jakies rezerwy ale tylko 1 raz, a zdobylem miejsce w top 1000 3 razy na X tierach. nie otrzymalem tez odznaczenia za to wydarzenie, a powinienem dostac.

Elvgreen

mam podobną sytuacje dostalem tylko 3 dni premki i jakies rezerwy a bylem w top 1000 w 3 kwalifikacjach na X tierach. nie otrzymalem również odznaki za marsz narodów. mam nadzieje że dadzą wszystkie nagrody tak jak mówili.

Kociak

Marsz śmiechu! Dajcie nagrody, a nie jałmużnę, albo tak samo oszczędzajcie na innych serwerach, a nie tylko na dojnej krowie EU. Tyle trzeba zrobić, proste!

Elvgreen

xD

Kiperek

Byłem nawet na 3 miejscu ale potem miałem szkole i pod koniec spałem do 13 (Chiny 7 tiery)

mic_613

dobrze że nie brałem w tym udziału *TFU WG jak wy nas traktujecie tak to my powinniśmy tak traktować was

Kopersky

Myślę że WG jest wprost wstrząśnięte twoim sprzeciwem teraz będzie już tylko lepiej XD

Gówno marsz narodów

fajnie że nie ma jeszcze tych nagród 😀

Gracz który ,,olał ten wspaniały iwent,,

Wszystko fajnie, tylko gracze ze serwera EU zostali potraktowani jak śmieci.My dostajemy rezerwy a gracze na serwerze NA dostali czołgi typu T34 B . Takie jest moje zdanie na ten temat.

piter9870

Im mniej tego syfu typu czołgi edycji black tym lepiej. Takie jest moje zdanie.

Kopersky

Ktoś mnie uświadomi czy na innych serwerach też były maratony na pilota, japońskiego tygrysa i t34-85m?
Bo sam nie pamiętam bo jeśli któryś z nich był u nas a na tamtych nie to wszyscy z tego waszego “czarnego protestu” (na który wg i tak będzie miało w 100% wyjebane) są hipokrytami.

anonim

to zdecydowanie trwało za długo

Anonimowo

Trwa dali sobietroche czasu jeszcze😉

Maryś

Może jak wywalą gdzieś po drodze cheaterów to się załapię – chociaż raczej to będzie trudne, bo przez większość czasu pykałem artą 🙂

Anonimowo

chciałbym zauważyć, że w regulaminie mieli 14dni na sprawdzenie czy na liście zwycięzców nie ma cheaterów(taaaa)i rozdanie nagród

anonim

byłem przez 5 dni w top 200 ale oczywiście potem spadłem do 1100 😛