9.21 – drugi test publiczny

Wersja 9.21 wchodzi w fazę drugiego testu publicznego. Wstępną listę zmian znaleźć możecie pod tym linkiem. Oprócz tego zmianom uległy:

  • Wprowadzono zmiany w “wyskakujących” podpowiedziach przy wzorach kamuflaży;
  • Koszt wyposażenia nie jest już podświetlany na czerwono, jeśli konto ma wystarczającą liczbę kredytów do jego zakupienia;
  • Klient nie zawiesza się, kiedy jesteś w trybie obserwatora.

FV217 Badger:

  • Wydłużono czas przeładowania działa z 8,1 s do 8,5 s.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

ELC EVEN 90:

  • Wydłużono czas celowania działa z 2,4 s do 2,7 s;
  • Zwiększono rozrzut przy obrocie wieży z 0,12 do 0,14 m.

Ź: Portal RU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wielorybwacek

Ale z EVENa zrobili totalny syf 😀

Anonimowo

No najlepiej jakby miał 400 alfy, 0,3 celności i magazynek na 10 pocisków, a potem cebulaki płakałyby ze nowa OpP premka wychodzi hahaha co za naród

Blaszany

Uwielbiam takie debilne przejaskrawione komentarze, twierdzące oczywiście że dokładnie tak byśmy chcieli jak by było bez sensu. A potem dowalić podsumowanie, że takie z nas cebulaki. Spierdalaj, ale to w podskokach, bo solą w dupę oberwiesz.

q

Ciezko sie nie zgodzic. 2.7 celowania? 1,2 k dpm. Zalosna pena. Co poza camo ma ten czolg? nic. A camo? Innymi lajtami tez dojade do krzaka a i postrzelac si ebedzie dalo. Nie wg, nie ma opcji.