Problemy z serwerem

Drodzy Rykoszetowcy! Jak zapewne zauważyliście od kilku dni nasza strona działa z prędkością Mausa jadącego po bagnie. Powodem jest serwer, na którym Rykoszet wisi, a dokładnie nieustanne ataki DDoS. Oczywiście nie są to działania skierowane w nasz serwis a we wspomniany serwer, który obsługuje też inne strony. Nam się dostaje, nomen omen, rykoszetem 🙂.

Obecnie właściciel serwera stara się powziąć jakieś kroki, które usprawnią jego działanie. Na ten czas proponujemy śledzenie informacji na naszym Facebooku, na którym zawsze przyklejamy posty dostępne na stronie. Poinformujemy Was, jak tylko sprawa zostanie zakończona.

Pozdrawiamy,
Redakcja Rykoszet.info

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
m3ntos90

od dnia wczorajszego po aktualizacji nie można wejść na testowego

m3ntos90

siema nie wiecie dla czego nie działa serwer testowy?

devnull

OVH broni przed atakami na innej warstwie, jeśli ktoś atakuje ich wykorzystując worldpresa to raczej to nie pomorze, ja bym na głównej dal captcha i wpuszcza tylko “ludzi” do środka, ale najpierw trzeba logi przeanalizować bo może da się to wyciąć w minute

KrecinaZdzisław

Ja też ostatnio nie mogłem na Wota wejść, ale jak zmieniłem EU1 na EU2 to wszedłem

tomaski

a nie lepiej się zainteresować hostingiem, który jakoś sobie radzi z DDoS?
OVH na przykład?
w tej samej cenie, co u Waszego obecnego dostawcy macie przynajmniej zaawansowaną ochronę przed DDoS.
No i nie będzie współdzielenia IP z 19 innymi serwisami 😉 😀

BotGamer

A już myślałem, że przenieśliście hosting na ziemniaki na których WG stawia WoTa…