Czy wiesz, że…? #2

Koledzy z WoT Express doradzają jak zaoszczędzić miejsce na naszych dyskach posiadając więcej niż jednego klienta World of Tanks!

Jak wiele czołgowych klientów macie na swoich komputerach? Ja na przykład posiadam kilka takich na swoim komputerze i wszystkie one zajmują ogromną ilość miejsca na moim dysku twardym. O tej metodzie pewnie już słyszeliście, ale część z was mogła o niej zapomnieć lub wykonać ją bardzo dawno temu. Jak zatem zwolnić trochę miejsca? Usuńcie wszystkie pliki zawierające aktualizacje. Pamiętajcie, by wykonać to tylko w przypadku, gdy gra jest zaktualizowana do najnowszej wersji.

Otwórzcie folder z grą, a następnie folder „Updates”. Wejdźcie do niego i wybierzcie wszystkie pliki (Ctrl + A), a następnie je usuńcie z dysku. To samo należy powtórzyć ze wszystkimi zainstalowanymi klientami z grą – testem publicznym, sandboxem, supertestem itd.

Pamiętajcie by robić to co 2-3 miesiące, dzięki czemu zachowacie sporo miejsca na dysku. Dajcie znać w komentarzach ile udało wam się go zaoszczędzić 😉

5 komentarzy

 1. Niex.pl pisze:

  Dokładnie . Folder jest pusty 0B

 2. Miki pisze:

  0Bitów ma ten folder. 99.9% całej wagi Gry 20GB ma folder RES

 3. Miki pisze:

  0B ma ten folder. 99.9% całej wagi Gry 20GB ma folder RES

 4. Duszek pisze:

  Wersja podstawowa WOT – 41 MB, WOT_SB – 13 GB.
  Jako że nigdy tego folderu nie czyściłem to są śmieszne ilości

 5. Oleynick pisze:

  Nigdy tego nie robiłem, a folder jest pusty i zajmuje 0B na dysku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.