Czy wiesz, że…? #2

Koledzy z WoT Express doradzają jak zaoszczędzić miejsce na naszych dyskach posiadając więcej niż jednego klienta World of Tanks!

Jak wiele czołgowych klientów macie na swoich komputerach? Ja na przykład posiadam kilka takich na swoim komputerze i wszystkie one zajmują ogromną ilość miejsca na moim dysku twardym. O tej metodzie pewnie już słyszeliście, ale część z was mogła o niej zapomnieć lub wykonać ją bardzo dawno temu. Jak zatem zwolnić trochę miejsca? Usuńcie wszystkie pliki zawierające aktualizacje. Pamiętajcie, by wykonać to tylko w przypadku, gdy gra jest zaktualizowana do najnowszej wersji.

Otwórzcie folder z grą, a następnie folder “Updates”. Wejdźcie do niego i wybierzcie wszystkie pliki (Ctrl + A), a następnie je usuńcie z dysku. To samo należy powtórzyć ze wszystkimi zainstalowanymi klientami z grą – testem publicznym, sandboxem, supertestem itd.

Pamiętajcie by robić to co 2-3 miesiące, dzięki czemu zachowacie sporo miejsca na dysku. Dajcie znać w komentarzach ile udało wam się go zaoszczędzić 😉

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Niex.pl

Dokładnie . Folder jest pusty 0B

Miki

0Bitów ma ten folder. 99.9% całej wagi Gry 20GB ma folder RES

Miki

0B ma ten folder. 99.9% całej wagi Gry 20GB ma folder RES

Duszek

Wersja podstawowa WOT – 41 MB, WOT_SB – 13 GB.
Jako że nigdy tego folderu nie czyściłem to są śmieszne ilości

Oleynick

Nigdy tego nie robiłem, a folder jest pusty i zajmuje 0B na dysku.