9.21 – nowe pojazdy

Standardowy przegląd czołgów ukrytych w plikach wersji 9.21 (wyjątkiem jest Badger) 😉 Wybraliśmy tylko te, o których ostatnimi czasy jest dosyć głośno.

ELC EVEN 90

Seria maszyn opracowana przez firmę BRUNON-VALETTE w ramach projektu ELC (Engin Leger de Combat) w drugiej połowie lat pięćdziesiątych. Celem prac było stworzenie serii lekkich pojazdów bojowych, które można by transportować drogą powietrzną. Maszyna różniła się małymi rozmiarami i wysoką mobilnością. Po decyzji o produkcji 10 przedseryjnych egzemplarzy z różnym uzbrojeniem, które aktywnie testowano, prace nad czołgiem ELC EVEN 90 przerwano.

Charakterystyka czołgu: klik.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Caernarvon Action X

Czołg ciężki Caernarvon Action X jest prototypem czołgu uniwersalnego (FV200) stworzonym przez firmę English Electric. Projekt zarzucono na rzecz A41 (Centurion). Nie wyprodukowano żadnych prototypów.

Charakterystyka czołgu: klik. Zdecydowaliśmy się nie zamieszczać zaktualizowanych parametrów z serwera testowego, ponieważ zmiany są znikome, a każda liczba może ulec jeszcze zmianie.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Aufklärungspanzer V

Czołg zaprojektowany jako ciężki pojazd rozpoznawczy. Postanowiono wykorzystać w nim kadłub Pantery, by ułatwić produkcję masową. Maszyna ta miała być wyposażona we wieżę z Leoparda z armatą o lufie nie dłuższej niż kadłub pojazdu, co miało zapewnić lepszą manewrowość w terenie leśnym. Nie zbudowano prototypów tego pojazdu.

Charakterystyka czołgu: klik.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

VK 45.02 (P) Ausf. B7 – tym razem w wersji HD

Dwa prototypy zostały zaprojektowane przez Ferdynanda Porsche. Jeden z nich posiadał wieżę umieszczoną z przodu pojazdu, drugi – z tyłu. Nie wszedł do produkcji seryjnej.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

FV217 Badger

Ciężka samobieżna platforma przeciwczołgowa na podwoziu czołgu „Conqueror” została opracowana pod koniec 1940 roku. Prace przerwano na etapie projektu.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nom

DPM: Patriot 2318 vs Caernarvon 2772 😀 No “ciekawa” premka się szykuje 😛

Dziwny Dywan

A vk 168 02 P? Było coś o tym kolosie?

pr0kurator

kiedyś istniał mod na czołgi premium w drzewku, które będą i zostały wycofane. Doczekał się może aktualizacji?

BARTO777

Czy tylko mi od patcha 9.19 czy 20 się coś popsuło i w trybie snajperskim w bezwieżowych TD oraz tych, gdzie wieża jest, ale ma ograniczony kąt obrotu (FV 183, T28 Prot.), działo porusza się jakby było sprzężone z kadłubem?

jacek placek

wincyj premek ku*wa

elitrex

Szkoda, że nie mam kompa i nie będę mieć…

BlaCycki

Mam już pobrany serwer i powiem badger ta górna płyta i nadbudówka bez golda jest nieprzebijalna

mishashi

No i tak ma być. :p