World of Tanks Polska – Rozegraj swój gambit!

Niedługo na mapie globalnej rozpocznie się duże wydarzenie – operacja „Gambit”! Klany znowu ruszą w bój o ogromną pulę nagród. Czekają na Was unikatowe odznaki, kamuflaże, obligacje i ponad 8 milionów sztuk złota! A najlepsi gracze będą mogli wymienić zdobyte obligacje na jeden z pięciu czołgów X poziomu, przyznanych jako nagrody we wcześniejszych wydarzeniach: M60, VK 72.01 (K), T95E6, 121B albo Object 907! Weź udział w wydarzeniu! Rozegraj swój gambit!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jestem robotem który nie czyta regulaminów

Do kiedy trwa etap 2 a kiedy zaczyna się etap 3?

bres

Ilosc nagradzanych graczy mniej wiecej tak jak poprzednio i tylko 4k obligacji za czolg-ja jak inni z rankow maja po kilkanascie tys obligacji wiec mysle ze nie bedzie problemu, noobostwo bedzie znowu jeczec jak zwykle ale po co noobom x tier nagrody i tak jedynie sa miesem armatnim i glupkami ktorzy kupuja kolejne premki reklamowane jako juz tym razem naprawde najlepsze w grze(np. stg gwardzista )

nauczyciel

Nie osądzaj innych synu wiatru i kurzu.

Szczecinianin

I tak nie mam zamiaru brać w tym udziału …

braindeadbot

był rubikon będzie gambit