9.21 – nowe francuskie czołgi ciężkie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pixi

One som po to cobyście goldem czynścij strzeloli. W grze będzie większość takich czołgów przybywać. Czołgów dobrze opancerzonych. Nie będzie za to zmieniana penetracja podstawowa, żebyście “pewniej” strzelali goldem. Proste. “Let’s play, no pay” tak powinien brzmieć protest, który i tak pewnie nic by nie znaczył. Achooy z tym. Idem ciupnąć randomka 4fun. Takie podejście chyba aktualnie najlepsze. 🙂

Teravius

Czekam 😉 bardzo lubie mojego liberte dlatego tez juz zbieram xp na osemke. Btw wie ktos moze ile tego expa trzeba uzbierac na mle 45?

Znafca

Jutro się dowiesz. Ale obstawiam, że ok 80k do 100k.

Szczecinianin

A skad wesz ?? Mam 100k wolnego wiec będe mógł zbadać VIII ale brak załogi na nich ….

Znafca

Już dodane info na dole, że niby 62,5k. Swoje przypuszczenia opierałem na podstawie wymagań co do innych HT przy przechodzeniu z 7 na 8 tier. Jednak się pomyliłem. Niemniej nie warto badać tego za free XP, a wykorzystać wolny jeszcze czas i doekspić czołg, jak i samą załogę (zwłaszcza gdy nie mamy premium francuskiego ciężara).Ja akurat mam nieco łatwiejszy start, bo ładowniczego mam z FCM 50t (który i tak już wcześniej tyrał jako ładowniczy na AMX M4 45), dowódce, celowniczego z misji, kierowcę z rekompensaty i radiooperatora przełożyłem bez przeszkalania z AMX 50 100 (i tu się generalnie zastanawiam, czy jest sens przeszkalać/zmieniać na babeczkę, bo troszkę straty na mocy radia jakoś mnie nie przekonuje).

Znafca

No i imho AMX M4 45 nie jest jakoś tragiczny jak niektórzy próbują nas uświadomić. To taki HT, który musi się zasłaniać innymi HT na polu bitwy, ale też może coś przyjąć, bo 1350 HP to sporo jakby nie było.

colt

Brzydkie te francuzy ;D

Raxo88

@Colt nie wybrzydzaj i co mają być piękne

RNG

Ile trzeba xp żeby zrobić 8 tier ? Nie mogę tego sprawdzic na telefonie, za duża rozdzielczość i ucina obrazek.

Szczecinianin

Nie ma wiadomości ile bedzie trzeba mieć exp na 8 tier.

ehh

AMX 65 t (8 tier) – 62 500 PD