Co dalej z pojazdami Franken i Stein?

Jak zapewne wielu z Was zdążyło zauważyć, mimo zakończenia eventu na Halloween czołgi Franken i Stein ciągle wiszą w naszych garażach, lecz zagrać bitew się nimi już nie da. Co się z wspomnianymi maszynami oraz doświadczeniem, jakie udało Wam się zebrać na tych pojazdach przez cały event stanie?

Na to pytanie odpowiedział jeden z rosyjskich pracowników gry World of Tanks. Ogólnie pojazdy te pozostaną w naszych garażach aż do łaty 9.21, wraz z nadejściem której znikną, by (może) powrócić do nas za rok. Co do doświadczenia zebranego na tych czołgach to z racji, że Franken i Stein są czołgami francuskimi, PD zostanie przeniesiony na I tier (Renault FT) tejże nacji. Cały sprzęt natomiast, jaki zamontowaliście na wspomnianych pojazdach zostanie za darmo przeniesiony do magazynu.

Zanim podniesie się larum dlaczego tak a nie inaczej sprawa ma się z doświadczeniem z czołgów, pragniemy Wam przypomnieć, że jest to standardowa praktyka przy każdym specjalnym evencie w grze World of Tanks (patrz Zimowa Bitwa czy Wydarzenie Księżycowe).

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
30 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Opawagen

Na moja prośbę, żeby oddali mi moje dwa miejsca w garażu, bo chce kupić nowy czołg z drzewka – support odpowiedział – mogę kupić czołg premium, wtedy miejsce w garażu dostane gratis…

Gall Anonim

No i czego nie rozumiesz 😀

tomek

A czy one zajmują miejsca z Twojej puli? Czasem nie dodano ich z ich własnym miejscem garażowym?

Anonimowo

czemu nie dadzą tego doświadczena jako wolne doświadczenie

graczXdlolNooB

bo musieli by dać mi praawie 200Tys a przetopienie za złoto nie wchodzi w gre WG byłoby strasznie w plecy

kilkuletni gracz

Zarobiłem na tym event-cie ponad 5milionów srebra, dużo rezerw i dni premium plus materiały eksploatacyjne ,a na koniec 3 medale.Prosty zarobek.

Anonimowo

Jezuuuu.. serio nie marnujesz czasu na inne sprawy? 😀

Utezzi

Uważam, że WG powinno dać za to graczom
R E K O M P E N S A T Ę za zaśmiecanie garażu. Ewentualnie mogli by dorzucić wampirzą załogantkę /s

Anonimowo

miotłę i szufelkę żebyś mógł sobie ten garaż wyczyścić 😀

Hanys

Czekać teraz tylko na bug przez który czołgi znikną z garażu wraz z wyposażeniem. 😉

Dech

You made my day 😀

Fuse

Jeden z najgorszych trybów. Jedyne co dobrego było w tym trybie to zmniejszona liczba botów na randomie.

elitrex

I kto to mówi

BOT_AI

Boy if you don’t

Noproblemo

Ja nie gralem wogole. Czolgow nie mam – zniknely po zmianie beznadziejnego garazu na normalny.:)

Brf

Na tym czołgu co 5 wygranych bitew wypadało 100 000 kredytów i 5 k Expa. Tym oto sposobem można było sporo zarobić przez cały event. Ja zarobiłem ponad 5 milionów kredek wliczając w to tez sarkofagi.

t.

Zakładając 50% wygranych na każde 100k zarobku trzeba rozegrać 10 bitew. Aby zarobić 1kk kredytów potrzebne jest zatem 100 bitew. Nawet uwzględniając ochłapy ze skrzynek musiałeś rozegrać około 350 – 400 bitew w tym trybie. Jedna dobra bitwa premką na randomie daje 80-90k zarobku. A zawsze można włączyć jeszcze rezerwę na kasę Czy warta skórka wyprawki? Wg. mnie nie.
Pozdro…

PończochyKróla

Jak walczyłeś tylko z Lewiatanen to przegrywałeś 1 na 10 bitew. Chyba, że wyjątkowi trafiłeś na lemingi

thcgracz

może w pierwsze dwa dni problemem był lewiatan, potem przegrana to zdarzała się 1 na 20 bitew, więc 20k kredytów było przychodu na bitwę dla ludzi bez premek i konta premium bardzo przyjemny zarobek. jeśli w każdej bitwie zarabiasz te 80-90 pokaż wyniki. bo ja w 2 godzinki robię około 1 mln z kontem premium. a to będzie około15 bitew, co daje średnią gdzieś na poziomie 70k. natomiast 90k to może i mam ale brutto. inna sprawa że bitwa z lewiatanem trwała krócej i przy w miarę ogarniętych graczach nawet mogłeś być aFK i tak kaska wpadała:)

EarlGrey

normalna bitwa premtankiem jak S1 to 100k profitu. bardzo dobra bitwa z rezerwami to już czasem i 200k.

Akpozi

w tej bajce były smoki? daj 15 screenów to uwierze 😉 bez rezerwy +50% kredytów

lelol

100k raz na ile gier?:D

thcgracz

rozbrawiają mnie takie komentarze, na pewno robisz 100k w każdej bitwie S1 sczególnie na himlu hahahahaha

Gołowąs

Ok, a co z załogą? Dla tych, którzy zaraz zaczną histeryzować, że “to przecież oczywiste bla, bla, bla”, od razu mówię, żem nowy jest i się nie znam.

SPioN

Załoga zostanie usunięta.

Anonimowo

załoga zostanie (nie w całości), na pewno dowódca i ktoś jeszcze(bodajże kierowca. Taka była praktyka WG w poprzednich eventach 🙂

Znafca

I znalazł się ekspert… jajowiedzący. I jakie to standardowe – nic nie wiem, ale się wypowiem bez żadnego cienia wątpliwości. Cała załoga z wyścigów Chaffee obecnie siedzi u mnie na Pattonie, a ta z okazji stulecia czołgów na Charioteer’ze (mimo, że była gorsza po związanym z nią evencie, ale ma unikatowe portrety). Z eventu zimowego gdzieś się rozeszła, ale też cała została. Więc załoga z poprzednich eventów zostawała. Z wyścigów na normalnego Chaffee, a z zimowego na odpowiadające im dyszki, itp. Z tego halloweenowego ponoć ma zniknąć wraz z czołgami. Troszkę szkoda, bo mają unikatowe portrety.

I by nie wyjść na “mondrego” jak Anonim:
https://worldoftanks.eu/pl/news/special-offers/special-tank-racing/

Resztę można sobie samemu wygooglać.

NiezlySzajs

To ja chyba miałem błąd, ponieważ żadnego expa i kredytów po bitwie tymi czołgami nie dostawałem.

Scraber

exp i kredyty wchodziły co 5 wygranych bitew z misji

NiezlySzajs

A faktycznie, za stary już jestem i mam sklerozę.