World of Tanks w 4K z obsługą HDR na Xbox One X

World of Tanks w 4K z obsługą HDR na Xbox One X

Premiera wraz ze startem nowej konsoli

Wargaming z radością informuje, że dziś premierę ma World of Tanks na nowej konsoli Xbox One X. Przebojowa gra free-to-play jest od dziś dostępna w rozdzielczości natywnego 4K i z pełnym wsparciem technologii High Dynamic Range (HDR). Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym po raz pierwszy jest możliwość komunikacji głosowej graczy na Xbox 360, Xbox One, Xbox One S i Xbox One X. Bez względu na generację konsoli możemy grać wspólnie i wspólnie koordynować taktyczne manewry na polu bitwy.

„To zaszczyt, ze World of Tanks jest jednym z tytułów startowych nowej konsoli Xbox One X,” mówi TJ Wagner, dyrektor kreatywny i producent wykonawczy w studio Chicago-Baltimore. „ Nasz zespół dołożył wszelkich starań, aby rozszerzyć i ulepszyć każdy aspekt gry.”

Nowi gracze rozpoczną swą karierę z nowym, darmowym zestawem startowym dostępnym w sklepie Microsoft. Na graczy czeka amerykański czołg lekki T1E6-X1, załoga wyszkolona w 100%, miejsce w garażu i 3 dni konta premium. Warto zwrócić uwagę również na War Stories czyli pierwszą w historii kampanię dla pojedynczego gracza. Wszystkie 4 epizody dostały również dostosowane do nowej platformy.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
M_driver

Cartoon Network

Roophert

Hmm, jak dla mnie, porównując to z tym co było w piaskownicy, to to wygląda co najwyżej przyzwoicie.
comment image