World of Tanks Polska – „Marsz Narodów”

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

idioci co ztego jak fiolety tylko beda miec te nagrody

zaqwertyui

Masz racje. Powinni rozdawać nagrody czerwonym botom i to za samo wejście do bitwy bo nic więcej nie są w stanie zrobić 🙂

BotGamer

zaqwertyui Zwróć uwagę że nagrody wg rozpiski dostanie 5k osób z najlepszymi wynikami. Dla przykładu wczoraj na serwerze EU około godziny 21 było jakieś 80k ludzi. I to w danej chwili, a przez cały dzień, a zwłaszcza przez czas trwania eventu, przez serwer przewinie się dużo więcej graczy, więc szansa na to, że dostanie to upragnione konto premium na ***** 3 dni, jest kosmiczna. Te nagrody to jakiś ********** żart. Tak jak i na tym hallowenowym gównie przez które serwery z ziemniaków jakimi dysponuje WG zaczyna zamieniać się we frytki. 5 zwycięstw żeby zgarnąć 100k, przy średnim WR 50% trzeba rozegrać 10 bitew, i wychodzisz 10k do przodu za bitwe, i to bez kosztów zestawów czy gaśnic. **** nie nagroda. Tak samo 1 dzień konta premium, małe apteczki czy mały zestaw naprawczy… A przepraszam jeszcze emblemat można dostać. Od zawsze o tym marzyłem. A w USA 3 premki, na Azjatyckim 3 premki, aż nie mogę się doczekać aż ogłoszą event na RU.

zaqwertyui

Nie pisałem nic o nagrodach. Odniosłem się tylko do płaczu, że nagrody zdobędą najlepsi (o zgrozo!). Jeśli już chodzi nagrody to od dawna są znacznie gorsze od tych na innych serwerach. Samo WG to firma, która nie dorosła do sukcesu, który osiągnęła, ciągle przekraczająca kolejne granice absurdu i olewająca swoich klientów na serwerze EU.

BotGamer

„Powinni rozdawać nagrody czerwonym botom” a jednak pisałeś :P. Nie mam nic przeciwko nagradzaniu najlepszych, ale jak jest 'event’ to chyba każdy by chciał coś z tego mieć, nie tylko ścisła elita. Na azjatycki jakoś się dało 50 wz-tów dla najlepszych dać, a dla reszty premki niższych tierów. I uważam że tak powinno to być zrobione. Powinni dać nagrody które cieszą i są osiągalne dla przeciętnych graczy, a dla tych wybitnych coś naprawdę super.

robertunio

Komentarzy nie dodaje?

robertunio

Widocznie gracze narzekaja ale graja.

Kk2

Nagrody cieniutkie, w porównaniu do innych serwerów które mają maratony na premtanki i wiecznie super eventy to nagrody śmieszne i warte pożałowania…
Ale dojna krowa serwer EU ma płacić a nie dostawać!

Snajper

TEraz twierdze nie działają ****** wargaming

Snajper

Nie ma to jak Ameryka 3 czolgi black edition za nic a Europie plują na twarz

Szczecinianin

Coś podobnego było chyba rok temu …Nagrody kiepskie to i nawet nie mam zamiaru się przykładać do niego .

Proximus

czyli tak jak przypuszczali wszyscy, inne servery dostały maraton na czołgi a my na rezerwy ;]
rozpieszczają nas

jarek

Generalnie to zawody są fajne tylko nagrody strasznie słabe. Kilkanaście rezerw osobistych i 3 dni premki nie są zbyt zachęcające.