Object 268 Version 4 w obiektywie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

11 komentarzy
tg

Kolejna maszyna, która jest ohydna.

Anonimowo

Myślę że ten czołg nie zostanie wprowadzony.
Jest zbyt op a na su 101 niech nic nie tykają czołg z działem 122 jest przyjemny.

Wnerwiony gracz

czy jest jakies info odnosnie zostawienia ob. 263 na 10 tierze jako czolg specjalny ?

Tomek

253 ma iść na poziom 9.. Czytajcie.

Wnerwiony gracz

Wiem .. ale mam na 263 1100 bitew i jest t jedna z moich ulubionych dyszek( 3 marki tez są ) i nie chce żeby mi go ruszali …

ehh

Jeśli te dalmierze czy co to jest tam na dachu będą połykać wszystko tak jak na Foch-ach, to nie ruskie peda*y w du*e se wsadzą taką podmianke!

:)

Badziewie

şěŕ

Ci to mają wyobraźnie 😛
Takie cuda…

Karel

A jakies fotki fv205 beda?

Anonimowo

Jeszcze jest czas dopiero w grudniu będzie 🙂

Mister_Who

Pewnie za niedługo, obstawiam max tydzień.