World of Tanks ASIA – misje na WZ-111 Alpine Tiger

Nie tylko za naszymi zachodnimi granicami serwerów europejskich do wygrania są pojazdy premium 8 tieru! Tak się składa, że serwer azjatycki nie chce zostać w tyle i organizuje 30 dniowy event, w którym do wygrania są trzy pojazdy:

Event trzeba przyznać jest dość oryginalny. O co w tym wszystkim chodzi? W trakcie trwania eventu czołgiści do wykonania mają misje. Czym więcej tych misji wykonają tym większa szansa na otrzymanie pojazdu premium VIII poziomu. Dlaczego? Ano dlatego, że pojazd ten dostanie Top 50 graczy pod względem liczby wykonanych misji. Do tego celu utworzona została strona z postępem graczy, na której mogą oni sprawdzić, które miejsce zajmują i jak daleko im do najlepszej pięćdziesiątki. Ponadto oprócz kategorii indywidualnej mamy do czynienia też z dwoma innymi kategoriami – narodową i “progresywną”.

Kategoria narodowa polega z grubsza na tym samym, z tą różnicą, że gracze wpisują jeden z pięciu kodów bonusowych, z których każdy przypisany jest do jednej nacji/regionu (taiwańskiej, koreańskiej, japońskiej, australijskiej, południowo-azjatyckiej). Wygrywa ta, która tych misji zrobi najwięcej. Główną nagrodą w tej kategorii jest właśnie Großtraktor – Krupp.

Ostatnia kategoria także jest kategorią solową, ale dostępną dla każdego – po wykonaniu określonej liczby misji pojawia się nowa, w której do wygrania jest australijski AC 4 Experimental, czas konta premium i różnorakie wyposażenie – stabilizatory, wentylacje, skrzynki z narzędziami.

Dla posiadaczy WZ-111 z serwera europejskiego przypominamy, że jest możliwość pobrania skórki na pojazd by ten wyglądał jak azjatycki Alpine pod tym adresem.

Na EU także szykuje się event pod tytułem “Marsz Narodów”. Czy możemy liczyć na coś podobnego? Patrząc na eventy, które są teraz obecne na serwerach azjatyckim i amerykańskim chciałbym rzec, że tak. Ale bardzo powątpiewam w tak szczodre nagrody. Dajcie znać co myślicie o nadchodzącym evencie i o tych, które mają teraz miejsce na pozostałych serwerach!

guest
15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maruś

A u nas chamskie WG nawet jednego do wygrania nie da czołgu tieru 1 a co dopiero takiego WZ-111 AT 🙁

q

Nie zazdroscccie, wz111 to najgorszy chlam w tej grze

Mid

jakby to u nas dali to ludzie zaczęli by narzekać ze kamo do **** i czy można bez…. nie dogodzisz…..

Zyre

Off Topic
https://worldofwarships.com/en/news/common/dont-mess-with-uss/
Save USS Texas with Project VALOR
Chetnie bym pomogł, ale czy WG rozszerzy akcje tez na EU?!!

Proximus

a my za to jako pierwsi otrzymamy w sklepie premiere nowego premium czołgu za 175 zł, może nawet nie jednego, chcecie czołgu na event to sobie go kupcie, z pozdrowieniami od WG

Ah, to WG

Albo tą WZ-111 Alpine Tiger za cenę 480zł z załogą 100% z braterstwem broni oraz racjami tylko na ten pojazd, sajgonkami na zimno nadziewane skargami od graczy EU, ponieważ na tym serwerze to można powiedzieć tradycyjny smak!

spokojny

“sajgonkami na zimno nadziewane skargami od graczy EU” – dobre :):):)

Tomek

U nas będzie Defender 😉

KtosiuNT

Defender w maratonie takim jak na rudego m, ło matko, strach pomyśleć co by się stało z balansem :v

Dziwny Dywan

Hmmmm… skoro w Ameryce są czołgi w wersji black a w Azji takie coś… TO U NAS BĘDZIE IS6!!!

Szczecinianin

A u nas nic …:(

Może i gadam głupoty...

A u nas arcytrudna misja na, jakże cenne fanty, wybrana 1 racja żywnościowa wybranego przez nas kraju.

Anonimowo

* gaśnica ręczna

Ah, to WG

Nie no co ty, nam dadzą rezerwy i przeceny na prem tanki 😀