Modyfikacje Max farplane & Delete fog nielegalne – errata

Krótkie sprostowanie dotyczące poprzedniego wpisu. Modyfikacje okazały się być legalne, dlatego, zamiast edytować poprzedni post, postanowiliśmy napisać osobny, by nic nie umknęło czytającym.

Pojawiło się trochę sprzecznych informacji, dlatego też postanowiliśmy szybko napisać sprostowanie, co się stało i jaka jest ostatecznie sytuacja z modami usuwającymi mgłę. Ostateczne stanowisko WG: Mody usuwające mgłę LEGALNE.

“Dostał on (_Patrol, osoba, która podesłała nam info, które potwierdził również nasz informator – przyp. red.) odpowiedź, którą byliśmy w stanie udzielić na tamten czas. W poniedziałek jest więcej osób dostępnych by różnorakie informacje potwierdzać dlatego teraz to prostujemy. Bardzo dobrze, że _Patrol się zainteresował.
~WG_Lumberjack

A teraz parę słów od nas:
Kochani Czytelnicy,
naszym zadaniem i misją, którą sobie wyznaczyliśmy jest informowanie Was na bieżąco o wszystkich wydarzeniach w społeczności i samej grze, które – w naszej ocenie – mają znaczenie. Dokładamy wszelkich starań, żeby informacje przez nas publikowane były zawsze sprawdzone w wiarygodnych źródłach, ale też z drugiej strony żebyście nie dostawali newsów z kilkudniowym opóźnieniem. Stąd też mogą się zdarzać, zdarzały się i będą sytuacje, w których informacja potwierdzona nawet u źródła okazuje się być nieprawdziwa, jak w tym przypadku. Nie jest to wina ani nasza, ani _Patrola, ani twórców modów. Doszło do rozdźwięku w samym WG, który naprawdę szybko (w pierwszym dniu roboczym po newsie) został sprostowany i ukazało się oficjalne stanowisko firmy, które też zaraz opublikowaliśmy.

Cały świat newsów balansuje na cienkiej krawędzi między szybkością przepływu informacji i jej rzetelną weryfikacją. Weekendy są w tej sytuacji najgorszym czasem, ponieważ ludzie po prostu mają weekend, trudno o weryfikację w wielu miejscach, a zależy nam na informowaniu Was na bieżąco.

Jako redakcja Rykoszet.info postaramy się dołożyć wszelkich starań, żeby takich sytuacji było możliwie jak najmniej. Ten post nie był clickbaitem, tylko informacją dla Was w dobrej wierze, która – w wypadku, gdyby się sprawdziła – mogłaby Was ustrzec przed znacznie większymi problemami niż rozdźwięk ze strony WG.
Pozdrawiamy, Redakcja Rykoszet.info

P.S.
Na poparcie naszych słów poniżej dwa screeny z dwoma różnymi opiniami odnośnie tego moda w samym WG. OBOWIĄZUJE W TEJ CHWILI TA, KTÓRĄ PODZIELIŁ SIĘ Z NAMI WG_LUMBERJACK.

Wszystkich, którzy poczuli się urażeni niedokładnością informacji – przepraszamy. Dziękujemy WG_Lumberjack za doprecyzowanie wiadomości.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kiss

Wczoraj były narzekania graczy na WG. Kłody pod nogi, zniechęcają graczy, złodzieje (standardowo). Okazało się, że mod jest legalny i cisza. Gdyby WG się tak pomyliło to by wylano na nich wiadro pomyj. A tak to mamy: nic się nie stało, każdy może się pomylić. Widać “gracze” narzekają tylko na WG i przy każdej nadarzającej się okazji. Nie dziwię się, że WG ma gdzieś opinie takich ludzi.

bogo

Ma ktoś jakis link sprawdzony do tej modyfikacji ?

Wiktor_OGIEN_DYM

To legalny czy nie legalny ? Na screeanie jest napisane NIELEGALNY. już nic nie rozumiem. Nie gram na modach Ale czytam ten artykuł i dziwi mnie że dodaliscie potwierdzającego maila iż mod jest LEGALNY w którym napisane jest wyraźnie że jest NIE LEGALNY o co więc chodzi z tym screeanem i jego opisem ?

tankista4

popieram migo.

WoW

Zdarza się. Jako czytelnik jest gotowy ponosić taką cenę za aktualny produkt; po prostu taka rola portalu newsowego.

A samo wyjaśnienie sytuacji rzetelne i rzeczowe.

OrangeGT

No nie popisaliście sie

Anonimowo

to nie ich wina, a pracownika wg, idioty, imbecyla, jak zwał tak zwał
w każdym bądź razie wina po stronie właściwej, czyli WG 🙂

mlecyk

Czy ja wiem najpierw dodali reklamy potem klikbaitowe tematy. Pewnie bd takich wiecej.

braindeadbot

Dobra robota według mnie redakcja Rykoszetu stanęła na wysokości zadania szybko informując graczy o wątpliwej legalności moda.
Dając sprostowanie odnośnie legalności tego moda postąpili profesjonalnie, podali fakty i przeprosili za nieumyślny błąd to się może zdarzyć. (jak by wugie myliło się tyle razy co oni to mielibyśmy wspaniałą grę)
Według mnie lepiej zrezygnować z jakiejś modyfikacji niż dostać bana a w tym przypadku można zainstalować mody jeszcze raz i masz ja z powrotem.
Tak chyba lepiej niż pozbyć się konta w wyniku niekompetencji wugie

q

Lepszy rykoszet z jednym babolkiem raz do roku niz nic. NIe obsrajcie sie hejterzy, jak macie ambicje to sami prowadzcie taka strone. Krytykanctwo kazdy moze uprawiac, ale tylko prymitywow do tego ciagnie.

Silentraz

W supporcie jedyne co da się załatwić to zwrot nieużywanego czołgu premium. W innych sprawach kategorycznie nie polecam. Często mają obszerne braki w podstawowej wiedzy i notorycznie, bezkarnie wprowadzają w błąd.

migo

I po co był ten szum barany jedne. Poziom rejsa i palantiego zachowany. Następnym razem nie piszcie bzdur

hary76

Nie zesraj się

migo

ty też klakierze …i tak zwrot “ty” jest napisany specjalnie małą literą

rycy

ja już nawet mgłę za oknem wyłączyłem

Midnight

po uj czytasz w takim razie, żyj w błogiej nie wiedzy i przepadnij w czeluściach internetowych