Czy mapa Prowincja wróci do WoT?

Dinozaury World of Tanks na pewno pamiętają czasy, kiedy w grze było trochę więcej aren do wyboru, niż teraz. Jedną z nich była mapa Prowincja, która przeszła chyba najwięcej perturbacji ze wszystkich plansz w WoT. Na samym początku, mimo swoich niewielkich rozmiarów (600m x 600m), spotykały się na niej nawet X tiery, co było po prostu niepraktyczne. Z czasem mapka dostała ograniczenie do tierów III, by po krótkim czasie, 1.09.2015, zniknąć w ogóle z gry. Ale czy na pewno?

Ostatnio najgłośniejszym tematem w grze jest przerabianie map do jakości HD. Wiele aren zostało już zmienionych, a jeszcze inne czekają w kolejce. Bardzo możliwe, że w tym drugim gronie znajduje się właśnie Prowincja, gdyż na rosyjskim forum gry ponownie został otwarty temat o wspomnianej lokacji. Czy oznacza to powrót najmniejszej mapy w WoT? A jeżeli tak, to w jakiej formie i dla jakich poziomów? Czy inne mapy, które zostały usunięte z gry, mają szansę powrotu?

źródło: VK

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
21 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andi

Na prowincji ubilem kiedyś cały przeciwny team panzerjagrem. Tyle tylko, że wylosowało nas 9 vs9 a za to ni ma Rosieni :/

PienknyMaryjan

Dawać mie tu ukrytą wioskie i pierłową rzekie

Tomek

To były mapy..

majsak

kiedys to bylo kuurlo…

Punkrockov

Najlepsza mapa dla początkujących snajperów! Zdecydowanie jestem za!

hejho

raczej dla początkujących pedałów !

Anonimowo

Ale Ty Jesteś Mądry …

kotek

ograniczone słownictwo świadczy o człowieku o małym rozumku 😉

World of Tanks

Gdyby Prowincja wróciła do gry to bym nie zwracał uwwagi na WG
Wszyscy co uwielbiali i pamiętali Prowincję ŁĄCZYMY SIĘ!!!

studzik

jestes jedyny prawilny z tych komentarzy

Anonimowo

Moglaby wrocic razem z innymi starymi mapkami

Earl of Grey

Dużo dobrych map przewinęło się przez WoT odkąd gram (closed beta), niestety przez płaczki noobów wiele z nich było przerabiane i usuwane. Szkoda chińskiej mapy (Dragon’s Ridge?), Hidden Village i wielu innych. Nauczcie się grać zamiast płakać o mapach.

KtosiuNT

Dokładnie, tak jak nie przepadam za np takim Pilznem czy Przełęczą, to nie chciałbym by je skasowali. Im większy wybór tym lepiej. A ukryta wioska to była moja ulubiona mapa, każdy pojazd miał tam co robić 🙁

KtosiuNT

Bardzo fajna mapa i miło ją wspominam. Ale nie sądziłem, że to już ponad dwa lata jej nie ma 😮 W takim razie ile już minęło od wycofania np smoczej granii? :v

Unterwalder

W listopadzie 2015 w trakcie Wielkiej Kampanii w etapie na szóstkach można było zagrać na smoczej grani-było kilka prowincji z tą mapą przywróconą tylko na tę okazję. I już wtedy mi się wydawało – o Boże, jak dawno ją wycofali.

Proximus

mam nadzieje że nigdy nie wróci, czołgi to nie piep… kozice górskie żeby się na nie wspinać, nie trawie koncepcji map górskich

Rozkoszniaczek

Gdyby jeszcze na jakimkolwiek teatrze działań zbrojnych występowały góry, to spoko. Ale przecież gór w realnym świecie nie ma, więc z jakiej racji są w grze, prawda?

Roophert

Oby. Osobiście mam bardzo dużo lolków II tieru, którymi chciałbym sobie od czasu do czasu zagrać (chociażby by wbić Mkę), ale do gry są tylko dwie mapy: Himmel i Kopalnie…
Kiedyś były jeszcze dwie mapki: Sawanna i Meksyk (nie były wprowadzone do gry), ciekawe, czy kiedyś je dodadzą w wersji HD (nie mówiąc już o Chińskim Murze z chińskiego serwera i szeregu wycofanych map…)

VanQuisch

Na to liczę bo bardzo szkoda mi tej mapy. Ewentualnie trochę by nam urosła aby dało się na niej grać na nieco większej przestrzeni. Przerabianie do HD jest szansą dla każdej mapy bo i tak robią je od zera jedynie na wzór starych map więc co to za problem poprzestawiać tu i ówdzie teren by było fair dla każdej z stron.
Lepiej by robili to dłużej lub wstawiali mapy “paczkami” niż mieli nam dać niedoszlifowany produkt.

KtosiuNT

Poza tym nie jest to najmniejsza mapa a jedna z mniejszych, bo nie jest jedyną 600x600m