Tryb Halloween w World of Warships

Tryb Halloween w World of Warships
Dawni wrogowie powstają z wodnych grobów…

Dokładnie rok temu dowódcy okrętów w World of Warships wspólnymi siłami odparli ataki mrocznego Rasputina i jego piekielnych hord. Zło zostało pokonane, ale nieunicestwione, teraz powraca jeszcze groźniejsze i silniejsze… Jednak gracze nie pozostaną bezbronni i dostaną nowe narzędzia do walki. To wszystko i wiele więcej w nowym trybie PvE z okazji halloween, który startuje już jutro!

Wraz z nadchodzącą aktualizacją 0.6.12.1 do World of Warships trafi nowa misja Sunray in the Darkness. Jej głównym celem będzie zniszczenie arcywroga Rasputina, jego armii okrętów ciemności i portalu, przez który dostają się do naszego świata. Wraz z nimi wydobywa się mgła sukcesywnie zmniejszając nasze pole widzenia i punkty życia. Temu wymagającemu zadaniu postaramy się sprostać wraz z innymi graczami prowadząc do bitwy cztery nowe okręty – niszczyciel Urashima, krążownik Svyatozar, pancernik Magnu-S i lotniskowiec Nobilium. Każda z jednostek posiada unikatowego kapitana i wyjątkowe wyposażenie dodatkowe, które wpływa nie tylko na nas, ale i na wrogów. Na mapie będą występować sojusznicze wieże, których celem będzie zamknięcie portalu i wspomaganie nas w walce – należy chronić za wszelką cenę. Wykonując misje i zadania specjalne w tym klimatycznym trybie PvE gracze mogą liczyć na mnóstwo atrakcji wliczając w to specjalne, okolicznościowe kamuflaże, tony wolnego doświadczenia, dni konta premium i inne, cenne nagrody.

Ź: Informacja Prasowa

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments