Halloween: witajcie w Królestwie Umarłych Czołgów

Tym razem oficjalna zapowiedź z portalu WoT:

Zbliżający się Halloween to czas, gdy przesłona między światem żywych i umarłych zanika. Po tamtej stronie zanosi się na sztorm. Władca pancernego życia w zaświatach, arcyczołg Lewiatanpowoli toczy się przez swoją rozbitą krainę. Niezliczone dusze upadłych czołgów toczą niekończącą się wojnę o szansę przedostania się do bezpiecznej przystani, lecz mściwy Lewiatan knuje nikczemny plan.

Zarządzanie życiem po śmierci i osądzanie dusz w zaświatach przestało zaspokajać jego wieczny głód. Głodny kolejnych dusz Lewiatan zbiera armię poddanych, by zająć królestwo żywych. Jęk katowanego metalu da się słyszeć zza coraz cieńszej przesłony, a potężne gąsienice miażdżą rdzawe kadłuby poległych czołgów. Jego armia zbiera się do walki, która pochłonie wiele żyć. Zaatakują wrota pomiędzy światami, gdy jest najbardziej wrażliwa – w Halloween.

Przygotujcie się, by dołączyć do strażników wrót w specjalnym wydarzeniu tego miesiąca. Powstrzymajcie napaść upiornej armii i połóżcie kres planom Lewiatana!

Stawka jest wysoka, a bój będzie zażarty. Jeśli chcecie sprostać zadaniu, bądźcie czujni – więcej szczegółów pojawi się w tym tygodniu.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksander

będą kody

Xyz

Bendzie, czlowieku do szkoly !!!

mati wozniak

pytanie bendzie to w formie misji na boty czy zwyczajnej bitwy ?

Anonimowo

pefnie misia na booty

Polonista

bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie, bendzie,

Mateusz123_4

Super zdjęcia nie mogę się doczekać nowego trybu