Q&A z Mińska

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kuba


Q: Wielu graczy nie przepada za nowymi działami Type 4 Heavy i Type 5 Heavy. Ich istnienie podważa sens dawania pancerza czołgom ciężkim.
A: Zdajemy sobie sprawę, że gracze mają bardzo negatywne opinie na temat tych dział. Jednak w tym momencie nie osiągnęła ona krytycznego punktu, więc teraz nie będziemy ich zmieniać. Śledzimy temat.

– lol … czy to znaczy że trzeba się zorganizować, opłacić komuś bilet ba Maltę i parę lokalnych cegieł ciepnąć w okno? Co do ch walca … stan wkwienia graczy ma osiągnąć poziom krytyczny zanim WG coś zrobi z tematem ? WTF?

braindeadbot

Kolejny raz pierdzielenie o szopenie i w kółko te same pytania oraz odpowiedzi na nie.
Od bardzo długiego czasu nic się nie zmienia w tych q&a i wyglądają jak odpowiedzi supportu typu kopij i wklej

P1trucha

A o buffie dla starych premek cisza 🙂

Motonita

Ale w ch..a walą z tym Chieftainem. Na console nie mieli problemów, żeby go dodać jak alternatywną X obok FV 215b, a tutaj wymyślają. Pewnie za niedługo się okaże, że czołg zostanie przemianowany na premium VIII tieru i w sklepie sprzeda się jak świeże bułeczki. Brawo WG.

Waiting

Czy moglibyśmy się dowiedzieć jaki jest skład polskiego drzewka? Skoro mają już wszystkich kandydatów, dlaczego nie poinformują jakie pojazdy się tam znajdą. Sprawą oczywistą jest że skoro skompletowali drzewko to teraz przystąpią (lub są w trakcie testów i balansowania). A wiec?

Roophert

Skompletowali, ale nie znaczy, że np. wymodelowali te pojazdy. Z tego co ja osobiście wiem to trzeba “pewne” rzeczy najpierw zrobić w przypadku niektórych pojazdów.
W grudniu WG Fest, najpewniej wtedy dowiemy się konkretów; a jeżeli nie to pewnie drzewko wejdzie najprędzej pod koniec 2018.

HanSolo

Nikt nie oczekuje modeli 3D, ale graficzne drzewko, chociażby prostokąty jak wasze drzewko, to chyba nie jest problem?

ArbuzowyKolega

Czemu u nas nie ma takich kitkatów? Można by było dawać więcej masy dym darmozjadom co będę co rok wypuszczali jedynie jedną Polską premke ,żeby więcej zarobić.

BlaCycki

2 miesiące na przerobienie jednej mapy do HD, czyli poczekamy ze 2 Lata i może w końcu dostaniemy mapy w HD, ale wtedy grafika będzie słaba bo zostaną zbyt późno wydane i trzeba będzie przerobić je do ultra HD. Wnioskując dostaniemy Ultra HD mapy w super duper grafice za 5 LAT

Keksimus Maksimus

xD

wiemy co mówimy

praca nad mapą trwa 2 miechy, co nie oznacza, że nie mogą robić kilku map równolegle. tym bardziej, że wiele map ma wspólne elementy.

Tak, to znowu ja

Dokładnie

q

Pierwsze pytanie i pierwsza odpowiedz to esencja konkretow. Damn you WG

Midnight

Dzięki. Spoko lektura do kawy.