World of Warplanes 2.0!

World of Warplanes 2.0!

World of Warplanes planuje znów wznieść się wysoko! 11 października miała premierę największa aktualizacja gry od jej rynkowego debiutu. Zmiany w rozgrywce, zupełnie nowy tryb gry, przemodelowane klasy samolotów i dodana nowa – bombowce!

Przede wszystkim nowy tryb rozgrywki o nazwie Conquest zmienia diametralnie obraz bitew. Z dotychczasowego deathmatchu gracze muszą taktyczną przewagę w kluczowych sektorach mapy. Zwycięstwo w bitwie zależy teraz bardziej od wysiłku całej drużyny i wykorzystywania różnych klas samolotów. Każda z nich ma teraz do zrealizowania konkretne zadania w bitwie. Znacząco została zwiększona dynamika starć i teraz w World of Warplanes 2.0 mamy możliwość respawnu, czyli powrotu do bitwy po zestrzeleniu. Jeden błąd nie przekreśla bitwy – możesz wrócić w innej maszynie i pomóc Twojej drużynie osiągnąć zwycięstwo.

 “Jesteśmy dumni mogąc podzielić się rezultatami naszej ciężkiej pracy,” mówi Andrew Zhugar, dyrektor wydawnuczy World of Warplanes.  „kazde ulepszenie, każda zmiana była omówiona ze społecznością. To dzięki nim możemy dziś wydać aktualizację 2.0.”

Z innych istotnych kwestii jest również gruntowne przemodelowanie grafiki i dźwięku, co pozwala jeszcze bardziej poczuć intensywność bitwy powietrznej! Nowa klasa samolotów czyli bombowce, zapewniają zupełnie inny styl rozgrywki. Operowanie na dużych wysokościach, bombardowanie celów za pomocą specjalnego widoku czy operowanie tylnym strzelcem, aby ochronić się przed atakującymi myśliwcami to ekscytujące wyzwania. Również interfejs rozgrywki uległ uproszczeniu i usprawnieniu. World of Warplanes 2.0 to zmiany na lepsze praktycznie w każdym aspekcie gry. Więcej informacji na oficjalnej stronie gry pod adresem https://worldofwarplanes.eu/

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pol6791

Ogólnie wersja może być ale powinni zostawić deathmatch,dla tych co lubią,sam go lubiłem.Dźwięki są słabe,silnik powinien ryczeć a karabiny maszynowe metalicznie terkotać,przyjemny jest tylko dźwięk pykania przy ostrzale przeciwnika,pozatym za dużo jest bottów.

Robert1124

a no i samolotami lepiej się steruje minusem jest to że zlikwidowali takie kółko za którym się podążało i trafiało przeciwnika ale to idzie przeżyć bo jest i tak łatwiej i przyjemniej

robertunio

A nowi / powracajacy gracze nie moga zainstalowac gry. WoT i WoWs dzialaja u mnie bez problemu a nie moge zainstalowac WoWp, prawdopodobnie dlatego ze wymagany jest Wargaming Gaming Center ktory jeszcze jest w wersji beta i nie domaga. Nie mozna zainstalowac WoWp bez instalacji tego gowna. Walcze z supportem WG juz trzeci dzien, w koncu przekazali moj problem do specjalisty, to pewnie w przyszlym tygodniu dostane odpowiedz.

Silentraz

Polecam zerknąć europejskie fora. Ponad 90% graczy chce wrócić do 1.9. Weterani z kilkudziesięcioma tysiącami bitew odinstalowali grę, a jeden klan przeniósł się do War Thundera.

Usunęli wiele pozytywnych aspektów (m.in. misje rocznicowe), uprościli mechanikę zacierając różnice między samolotami i narobili mnóstwo błędów, choćby nieresetujące się codziennie gwiazdki, czy brak eventów oraz powiązanych misji (mimo ich oficjalnych zapowiedzi).

Zbyszko66

Tylko że ta aktualizacja nie jest robiona dla tych 90% graczy na forum, bo ile to osób? 4000? Aktualizacja ma się spodobać nowym graczom, którym stary WoWP się nie podobał i pod tym względem moim zdaniem robi genialną robotę. Pograłem dziś chwilę i… cholera, tak ja Jingles powiedział w swoim filmie – to po prostu jest fajna przyjemna gierka teraz 😀 Wielki plus dla WG za to ^^

Proximus

No to moga sobie płakać do woli bo nic nie zmienią, tamta wersja była grywalna tylko dla towarzystwa wzajemnej adoracji czyli może z 1k osób, teraz zmienili silnik i ogólnie gra się lepiej i ciekawiej. Mam nadzieje że ich nie posłuchają bo będzie jak było.
Oczywiście błędów trochę jest do poprawy, na tym powinni się skupić.

tankista4

“Ponad 90% graczy chce wrócić do 1.9”

Całe 300 osób?

Robert1124

Ja jestem z tych graczy co grali wcześniej i terazi nie chcę wracać do 1.9 bitwy są teraz ciekawsze

Robert1124

a no i samolotami lepiej się steruje minusem jest to że zlikwidowali takie kółko za którym się podążało i trafiało przeciwnika ale to idzie przeżyć bo jest i tak łatwiej i przyjemniej