Wzrost napięcia nuklearnego w kolejnym odcinku War Stories na konsolach

Wzrost napięcia nuklearnego w kolejnym odcinku War Stories na konsolach

 Wojna Kennedy’ego dostępna od wtorku

Wojna Kennedy’ego, czyli najnowsza kampania z cyklu War Stories, będzie dostępna za darmo od 17 października na konsolach PlayStation®4, PlayStation®4 Pro, Xbox One, Xbox 360 i jak również na nadchodzącym Xbox One X. War Stories to cykl kampanii dla pojedynczego gracza i możliwością gry w kooperacji.

Kampania Wojny Kennedy’ego przenosi graczy na front alternatywnej historii rozwiązania kryzysu kubańskiego. Stany Zjednoczone i Związek Radziecki staną u progu zagłady nuklearnej, gdy sowieci instalują pociski na Kubie, aby odpowiedzieć na zbliżająca się inwazję wojsk amerykańskich. W tym nuklearnym pacie, główny bohater opowieści, sierżant Dale Reece dowodzący zmodyfikowanym czołgiem M41 Bulldog będzie musiał współpracować z sojusznikami, aby wyeliminować zagrożenie. Celem nadrzędnym będzie rozbrojenie bomby nuklearnej, aby uniknąć zagłady.

Wojna Kennedy’ego to czwarta kampania z cyklu War Stories. Wszystkie razem dają graczom na konsolach nie tylko zróżnicowaną rozgrywkę dla pojedynczego gracza i w kooperacji, jak również dobrze napisane i angażujące scenariusze opowiedziane za pomocą scen komiksowych autorstwa PJ Holdena i Matt Timsona. Ich poprzednie dokonania to doskonale przejęte serie o Dark Souls II, Just Cause 3, Terminator, RoboCop i seria World of Tanks: Roll Out od wydawnictwa Dark Horse. Za warstwę muzyczną odpowiada Inon Zur (m.in. Fallout 3, Fallout 4, Dragon Age: Origins, Dragon Age 2, Crysis). Artysta dokłada zarówno swój talent, jak i doświadczenie byłego czołgisty w armii.

Wraz z ukończeniem prac nad najnowszą częścią War Stories, twórcy z Wargaming Chicago finalizują najnowsze wcielenie World of Tanks na Xbox One X. Aktualizacja gry na premierę nowej konsoli Microsoftu przyniesie ze sobą olśniewająca rozdzielczość 4K i wsparcie dla HDR w grze.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
cegluspl

No tak… Tylko czy jest jakiś sensowny sens grać w te historie wojenne? Fabula i granie jest napewno takie sobie. Jakies ciekawe nagrody będą. Raz dali 20 000 free exp to bylo fajne a reszta bez sensu. Mój 6 letni syn lubi ten tryb gry bo jest w miare łatwy ale kredyty na minusie kogos pogięło chyba

Gameronqyy

HDR mają też wszystkie PS4 (w tym ‘Fat’ i Pro) i XO S więc dla niezaznajmionych ludzi może to być mylące.