Restauracja sygnowana marką World of Tanks

W Chinach, w ramach pierwszej współpracy, Burger King i World of Tanks (KongZhong) otworzyli w pełni markową restaurację World of Tanks. Dwupiętrowa tematyczna restauracja znajduje się w Szanghaju (położona w dolinie rzeki Jangcy na wschodzie Chin).

W lokalu, znajdziemy zarówno produkty Burger Kingu czy sklepik z gadżetami, jak i specjalne ekspozycje w gablotach. W ramach partnerstwa, kupując specjalny zestaw w sieciach Burger King China, możesz zyskać specjalny emblemat sieci oraz inskrypcje na czołg.

via WoT Express

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Truth is God

Za ladą czołgistki z misji osobistych 🙂 a jako przysmaki rację żywnościowe a jako zabawę urozmaicającą czas czekania na fast fooda, rzut ziemiorem 🙂

Jamajka

Ci Chinczycy przynamniej urozmaicaja interes 🙂 staraja sie uprzyjemnic zycie graczom… natomiast Europa stoi w miejscu i powinna brac z nich przyklad… Podwojnego HESHa + dolewka z HE prosze 🙂

Kk2

Ciekawe jak tam z RNG – zamawiasz danie z wołowiną, a dostajesz padlinę kota potrąconego na drodze?

Truth is God

Dobre!

Anonimowo

Ciekawe od kogo skopiowalu

koleś

Poproszę zestaw odłamkowy powiększony o kanapkę APCR, oraz duże frytki 😀

Crowley

Do każdego zamówienia powinien być kod na 500 golda ^^

Mid

jak się bawić to się bawić

Multi bedzie to czytać

Co ci Chińczycy już nie wymyślą…