Q&A 19 września WoWs

Dzięki graczowi marq  za spisanie i tłumaczenie.

Link do streamu: https://www.twitch.tv/videos/175949233

Dzisiejsze Q&A z Ev1nem.

Tak na szybko do odnotowania:

1. Po wpadce z Grafem, nie będzie już żadnego lotniska przed generalnym reworkiem klasy (gdzieś to już słyszałem? #2016yearofthecv). Potrzebują na to czasu i trochę pękają przed takim ruchem, ale chyba już są zgodni z community, że jest to niezbędne.

2. Trwają prace nad linią lekkich krążowników US, będzie split. Do tego czasu nie chcą ruszać obecnej linii z Desem – żadnych buffów i nerfów.

3. Możliwe, że czegoś się dowiemy o Musashim podczas Tokyo Game Show (najbliższy weekend).

4. Nerf brytyjskich BB możliwy, ale muszą poczekać ze dwa updaty na dane. Osobiście Ev1n uważa, że Conqueror powinien dostać nerfa – podwyższenie cytadeli i obniżenie szansy na pożar, ale to nic oficjalnego.

5. Prawdopodobne jest podniesienie wymagań wszelakich misji na okręty powyżej tieru 5, ze względu na sealclubberów.

6. W opracowaniu nowe misje PvE, pracują też nad systemem podobnym do riftów w Diablo 3 (?) – ciągłe podnoszenie poziomu trudności z niekończącymi się falami przeciwników (dla zorganizowanych grup graczy).

7. Zmiany w dymie odłożone w czasie ze względu na Belfasta i Kutuzova.

8. USS Kidd miał być nagrodą w evencie, który został anulowany. Na razie nie wiedzą, co z nim zrobić. Możliwe, że się jeszcze pojawi przy innej okazji.

9. Nowy sezon rankedów najwcześniej w okolicach Nowego Roku, dużo zależy od tego, jak się przyjmie nowy tryb dla klanów. Nagroda za 7x Rank 1 jest już ustalona, ale Ev1n nie pamiętał, co to było.

Oprócz tego było trochę pytań o nowe tryby klanowe, bazę itp.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments