M4A1 Revalorisé w sklepie premium

Tym razem oferta obejmuje francuski czołg średni poziomu VIII – M4A1 Revalorisé.

Tym razem poziomem VIII tygodnia jest M4A1 Revalorisé. Pierwotnie był to amerykański czołg, którego uzbrojenie znacznie usprawniono, a potem wprowadzono do służby we francuskiej armii.

  • Czołg + miejsce w garażu + 30 dni konta premium oraz 2 dodatkowe przedmioty za 110,11 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Przemek

Wg mnie jedyne słuszne buffy dla tego pojazdu jeszcze nie nastąpiły. Stwierdzenie że tym czołgiem można coś zrobić jest beznadziejne. Każdym czołgiem coś zrobić można. Przy obecnym mm ręce opadają kiedy kilka strzałów pod rząd rykoszet. Żeby ten pojazd był grywalny to albo musi dostać buff do penetracji albo do mobilności albo do obu naraz. Obecnie nie odnajduje się ani jako med ani jako TD.

KK

Ja po wprowadzeniu nowego mm, żeby się za bardzo nie wk****** i mieć trochę frajdy z gry gram tylko dziewiątkami (leopard, skoda), ewentualnie T71.

maniak3000

a co sie Wam nie podoba w MM? Uważam ze aktualny MM jest o niebo lepszy od ‘starego’. Teraz jak gram na VIII na to mam tylko 3 X tiery a nie 14 X jak wczesniej.

Kurak76

…a ile razy grasz na topie? Nowy mm zasysa na maksa. Po wprowadzeniu był super a po miko aktualizacji jest lipa. Najlepiej na nowym mm wyszedł tier 9.

Znafca

Też dobrze wyszły tiery 1-3 i 10.

maniak3000

prawie nigdy nie gram na topie, ale w poprzednim mm tez nie gralem – pewnie mam za wysokie WR 😛
teraz jak pisalem – mam max 3 czolgi o 2 tiery wyżej, a poprzednio zdarzało sie ze mialem i 10 czolgów o 2 tiery wyzej.

Kurak76

Świetny czołg, ale przy obecnym mm jest niestety niegrywalny. NIE KUPOWAĆ !!!

Znafca

Rowaliże da się coś jeszcze ugrać. Niegrywalny to był kiedyś, gdy działo długo skupiało, a sam gun handling (celność w ruchu, stabilizacja) był beznadziejny. Po którymś patchu go poprawili i stał się całkiem dobry.

Kurak76

Dlatego napisałem że ogólnie czołg jest świetny… lecz obecnie bardzo trudno nim coś ugrać. 200 peny nie pomaga i bez golda się nie obejdzie a to znacznie osłabia zarobek co przy czołgu premium jest dla mnie kluczowe…

RNG

200 peny nie domaga o rany. Kolejny gold noobek. Czołg jest naprawdę dobry, nawet z obecnym mm. I nie trzeba mieć nie wiadomo jakich umiejętności żeby nim grać. Po prostu trzeba myśleć a nie posyłać na lewo i prawo złoto w każdym czołgu.

Kurak76

Masz ten czołg? Grasz nim? Mam na nim ponad 900 bitew, odznaka mistrzowska wbita, więc raczej wiem co mówię… 200 peny nie domaga na 9 i 10 a z uwagi na małą prędkość maksymalną nie jest to med do flankowania. Na wyższych tierach trzeba grać nim z drugiej linii… lub jak TD-kiem z ukrycia a wtedy pena nie wystarcza.