Prosto z Supertestu: FV205

Po raz drugi już dzisiaj, ale tym razem szczegółowa charakterystyka oraz schematy pancerza pojazdu.

Warunki są te same, co zawsze: jeśli zbadałeś i kupiłeś pojazd FV215b (183), pozostanie on w Twoim garażu, zmieniając status na pojazd specjalny, a oprócz tego otrzymasz pojazd FV205. Pojazd trafił do testów, a to oznacza, że czasu na wybadanie FV215b (183) jest coraz mniej.

Ciężka samobieżna platforma przeciwczołgowa na podwoziu czołgu „Conqueror” została opracowana pod koniec 1940 roku. Prace przerwano na etapie projektu.

Pamiętajcie, że charakterystyka tego pojazdu jest w tej chwili testowana i każdy z niżej wymienionych parametrów może ulec zmianie.

Wstępne parametry:

Tier: TD-10, Wielka Brytania, zastępca FV215b (183)
Wytrzymałość: 2 050
Moc silnika: 950 KM
Waga: 65 t
Maksymalne obciążenie: 70 t
Moc na tonę: 14,62 KM / t
Maksymalna prędkość / Prędkość cofania: 34,3 / -12 km / h
Prędkość obrotu: 22 °/s
Prędkość naprowadzania w poziomie: 16 °/s
Opór gruntu: 1,726 / 1,918 / 2,877
Zasięg widzenia: 390 m
Zasięg sygnału: 782,1 m

Pancerz kadłuba: 304,8 / 101,6 / 31

Działo: OQF 123 mm Mk. 1

Uszkodzenia: 420 / 420 / 520
Penetracja: 272 / 320 / 130
Szybkostrzelność: 8,813
Średnie uszkodzenia na minutę: 3 701,4
Czas przeładowania: 6,808 s
Rozrzut na 100 m: 0,288
Czas celowania: 1,63 s
Ograniczenie obrotu działa: 15 / 15 °
Ograniczenia opuszczenia/uniesienia działa: -10 / +20

Załoga: 6 osób

Ź: WoT Express

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
23 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nob

Tortoise wymiata?? Moze dzialo i ma celne ale penetracje dopiero na goldzie na zwyklych cos przebic to masakra a sam on kartonowy jest wszystko go przebija i gdzie chce masakra ten czolg!!!

Kryhu

Coraz bardziej irytuje mnie ta gra, nie dziwię się że z roku na rok spada im liczba graczy.
Mam ELC z 3 markami, świetnie się nim grało, wyjątkowy czołg, to oczywiście musieli zrobić z niego kupę.
Miałem WTaE100, też wyjątkowy i specyficzny, to mi go zabrali bo niby nie zbalansowany. A nowy FochB jest inaczej zbalansowany?
Teraz może łaskawie dadzą mi wyjątkową szansę na odkupienie za gotówkę WT? Chyba jaja sobie robią.
Zamiast WTaE100 dali Grille, był całkiem spoko no ale trzeba też go było zepsuć, tak żeby jednak w krzaczorach trzeba było siedzieć najczęściej. Teraz ten FV205 z DPM na starcie 3700, jak sobie ktoś podkręci BIA, dosyłacz, racje, to DPM wyjdzie ze 4500, a celność 0.26 i będzie potrafił trzymać całą flankę na odpowiedniej mapie i to oczywiście jest zbalansowane.
Szkoda gadać…..

Husek

Ja właśnie Tortoisa skończyłem i co mnie wkurza w całej linii papierowy garnek. W Torotoise mógłby mieć przynajmniej 200 pancerza dookoła bo widać go z kosmosu i w sumie to taki TD-ek do snajpienia niż na pierwszą linię. Na szczęście już niedługo odblokuję T95 i zobaczymy co ta maszynka potrafi.

Janusz

T95 kiedyś był dobry teraz już niekoniecznie

Kisiel

Ktoś zwrócił uwagę na te opory dla gruntu? 1,7 na twardym? Co to jest? Przecież niektóre czołgi nawet na miękkim tyle nie mają…
To znaczy, że swojej maksymalnej raczej nie rozwinie, chyba że to błąd…

Buszujacy_W_Jęczmieniu

Dziękujemy złodzieje WG, za zepsucie kolejnego pięknego czołgu. Kolejna wymiana za gówno. A brat FV40 dostanie bufa i więcej pocisków haha. Kolejny powód, aby odstawić tą grę.

mniej wymagaj

chyba o czymś zapomniałeś stary czołg zatrzymasz więc o co płaczesz jak nie chcesz tego vf205 to go sprzedaj jak dostaniesz. Nic tylko narzekacie o bo nowe premki o bo polskie czołgi chcemy wiecznie niezadowoleni co za naród wiecznie niezadowolony ciekawe co byś chciał pewnie żeby FV215b (183) dostał 20 pocisków więcej nie dostanie jeszcze hd model i poco mu więcej jak dla mnie to powinieneś się cieszyć że za darmo zatrzymasz FV215b (183) bo mogli go usunąć tak jak zrobili to z waflem a tak masz dwa czołgi więc nie marudź

Negatyw

Jesteś kretynem czy tylko idiotą dostaniesz dyche w gratisie ogarnij się

Może i gadam głupoty...

A co ci ukradli, że tak zapytam? I chyba masz na to dowód, bo na jakiejś podstawie oskarżasz? Czy może jesteś głąbem co nie rozumie podstawowych słów? A to, że czytać nie potrafisz… Nie skomentuje. Takich ‘ofiar’ dzisiejszych czasów jest pełno. Kolejny nie robi różnicy. No ale tacy też muszą być, by można było nimi manipulować.

Dran

Ocenianie czolgu przez template, podany 4 miesiące przed wypuszczeniem, biorąc pod uwagę że wot zmienia 150 razy swoje zmysły jest totalnym idiotyzmem, więc może faktycznie odstaw jak wywołuje u ciebie tak skrajne emocje

Znafca

Maszynka prezentuje się naprawdę ciekawie. Pancerza E3 nie ma może, ale z warstw kartonu to nie jest jak Tortoise. Ciekawi mnie prędkość maksymalna tego pojazdu. 34 km/h pozwala wróżyć, że może będą jakieś buffy dla całej linii? W każdym bądź razie zapowiada się naprawdę ciekawa alternatywa dla Godzilli.

patryk

w 9.20.1 ten td nie wchodzi dopeiro w kolejnym patchu
expij spokojnie prawdopodobnie po swietach go zobaczysz

The_Apeir0n

obstawiam ze bedzie jak ze szwedami rok temu, bedzie na swieta

ko

źle nie jest

Griven Warthog

Wszystko fajnie ale dalej niema konkretnej informacji kiedy się go spodziewać ja jestem dopiero w połowie AT-7 i nie wiem czy mam przyspieszyć grind :/

ko

at 7 fajny jest a co do at 15 jeszcze nie wiem kasę zbieram na niego

patryk

w 9.20.1 ten td nie wchodzi dopeiro w kolejnym patchu
expij spokojnie prawdopodobnie po swietach go zobaczysz

Bruno

AT15 znacznie lepszy, a Tortoise wymiata. niestety kiedyś dosyć pancerne TDKi teraz już rzadko cos odbiją, a pancerz tylko na papierze. Ale działa dają dużą frajdę. Celne i dobrze penetrujące.

Griven Warthog

ale z tego co wiem to nikt ich chyba nie nerfił to jest bardziej kwestia wprowadzania nowych premek zaburzających balans :/ tak samo jak z IS-6 kiedyś dawał radę teraz zostaje na szarym końcu :/

rr

a kv5 jest już w szafie i prawie przechodzi do Narnii…

Pomidor

Kozak. A tortojs wymiata