Konkurs muzyczny Tank Factor

Konkurs muzyczny Tank Factor
Przerób główny motyw muzyczny z World of Tanks, wygraj cenne nagrody i występ na scenie podczas imprezy WG Fest!

Grasz na harfie? Wymiatasz na gitarze? Miksujesz sample? Wargaming ogłasza konkurs dla utalentowanych muzycznie członków społeczności graczy. Zadaniem będzie scoverowanie głównego motywu muzycznego z World of Tanks lub jego zremiksowanie. W przyszłym roku World of Tanks doczeka się kompletnej przeróbki dźwięków i ścieżki dźwiękowej w ramach współpracy z zespołem Sabaton i Akira Yamaoką, natomiast już teraz możecie wziąć udział w konkursie Tank Factor!

W Tank Factor dwie kategorie konkursowe – cover i remiks. Cover czyli występ na żywo i własne wykonanie główngo motywu muzycznego z World of Tanks. Jest to kategoria idealna dla instrumentalistów. Natomiast remiks to przeróbka elektroniczna z użyciem oprogramowania muzycznego, w sam raz dla np. DJ’ów i muzyków z nurtu elektronicznego.

Głównym sędzią w Tank Factor będzie sam Akira Yamaoka. Wybierze on zwycięzców w obu kategoriach, którzy wygrają wartościowy sprzęt muzyczny oraz wystąpią z artystą 23 grudnia podczas WG Fest w Moskwie – dużej imprezy dla graczy firmy Wargaming. Nagrodzeni profesjonalnym sprzętem muzycznym zostaną również najlepszych 10 uczestników w każdej kategorii. Co bardzo ważne, nie musisz być profesjonalnym muzykiem, aby wziąć udział, konkurs Tank Factor jest otwarty dla wszystkich chętnych!Szczegóły znajdziecie pod tym adresem – tankfactor.com

Kocham gry i kocham muzykę,” mówi Akira Yamaoka. „Gram w World of Tanks od kilku lat i naprawdę chcę pomóc moim kolegom czołgistom. Motywowanie społeczności, aby podążali za marzeniami, pomoc w pierwszych krokach muzycznej kariery, to są bardzo fajne, pozytywne emocje.”

Aby przenieść czołgi i muzykę na wyższy poziom, zespół twórców odpowiedzialnych za muzykę w World of Tanks i Akira Yamaoka stworzyli specjalny utwór, „Battle in Japan”, który zostanie dołączony do nowej ścieżki dźwiękowej. Możecie go posłuchać już dziś pod adresem:

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments