Wymiana FV215b (183) oraz nowa gałąź francuskich HT

Krótkie i ważne info z najnowszego przeglądowego filmiku wersji 9.20.1! Zamiana “Godzilli” i alternatywna gałąź francuskich ciężkich.

“W chwili obecnej mamy kandydata na zastąpienie FV215b (183). Będzie to unikalna maszyna i dziękuję naszym historykom za jej znalezienie. Maszyna stanie się “logicznym” przedłużeniem gałęzi. Tak jak w przypadku pozostałych czołgów, FV215b (183) będzie czołgiem specjalnym. Oznacza to, że znamy już 3 zamienniki.”

Jedną z innowacji może być gałąź francuskich ciężkich bez magazynka. To czołgi, które wpisują się do koncepcji 50 100, lecz bez magazynka, dość dobrze opancerzone. Będą to 3 maszyny z niezłym pancerzem – 8, 9 i 10 poziom.”

Zamiennik FV215b (183):

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Alternatywna gałąź francuskich ciężarów:

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
28 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ksawy2009

Pytanko: kiedy dokładnie będzie zmiana FV215b (183) na nowy czołg X tieru?

Mausiontko

Dobrze idzie, będę miał kolejny czołg specjalny 🙂 Zaczyna mi się to podobać. Zero expienia a co chwilę jakaś nowa dyszka wpada 😀

Kisiel

Ciekawe, czy ten zamiennik Godzilli będzie miał działo podobne do tortoisa (małe uszkodzenia na strzał, mała pena, duży DPM), czy raczej dadzą mu działo godzilli, ale w zamian za brak wieży skrócą czas przeładowania i poprawią parametry działa.
Tak czy siak, moim zdaniem powinni dodać tą nową dychę do linii AT, a godzillę przerobić, nazwać ją Conqueror 183 i dodać ją do drzewka jako alternatywny ciężki koło Super Conquerora, albo koło “algidy” w drugiej gałęzi TD.

ko

pewnie będzie bił po 600 uszkodzeń tortois 400 średnie a ten nowy 600 to będzie dwieście plus do uszkodzeń bo wątpię że dadzą mu te 1000 uszkodzeń jak ma być podobny do lini tych niszczarek w sumie jakby at 15 dostał też 280 uszkodzeń ale większą penetracje tak a 244 penetracji bo 220 lub 226 to za mało jak na niszczarkę albo jak nie te 280 to chociaż 300 uszkodzeń bo to działo respektu u dziesiątki nie budzi

Aaa6

Nie da się czytać tego co napisałeś. Podstawówke skończyles czy jeszcze nie?

Może i gadam głupoty...

Wiele jeszcze maszyn WG podmienić będzie musiało, by posiadały naturalnych następców. Godzilla tu mnie akurat nie dziwi, bo nijak się do ma do maszyn serii AT i Tortoise’a. To samo tyczy się choćby Obj 430 (położenie wieży decydujące o stylu gry), czy Grille 15 (mobilność, niepełny obrót wieży).

Może i gadam głupoty...

* niekoniecznie wiele, ale troszkę tego jeszcze zostało

zimny

dzieki, ciesze sie bo bede miec czas do niej dojsc. a na fv215 sie nie moge doczekac, przyda sie cos do szkolenia ciezkich brytyjczykow.

Anonimowo

Nie do końca rozumiem.
Czyli zamieniają FV215b i FV215b (183) w tej samej łatce?

Jekyll

To w tym patchu w sensie 9.20.1 będzie podmiana FV-183 czy w innym bo patrząc po tym co jest w artykule napisane wynika to że ta podmian nastąpi w nadchodzącym patchu

Jekyll

To powinno być zawarte w pierwszym zdaniu tego newsa bo patrząc po nim można wnioskować że to w tym patchu nastąpią te zmiany…..

Knecht336

Yeah! Wreszcie nowe ciężkie francuzy! Czekałem na nie od dawna. Już zbieram free expa 🙂

zimny

to juz bedzie w 9.20.1 ? czy tylko 215b bedzie zamienione a 183 w kolejnym?

Bartek2210

Czyli nie będzie na 100% w tym patchu?

Zanju

Nowe francuzy, fajnie, nowa dyszka pasująca do linii, fajne, ale zmiana FV215b (183) zmiana statusu pojazdu na premium?? to by oznaczało że w drzewku pozostaje jedynie FV4005, czyli jego upośledzony braciszek… Jak dla mnie FV215b (183) powinien znaleźć się jako druga dyszka do wybadania obok FV4005… Były by do wyboru dwie dyszki, jak z T-54, oraz z WZ-111-1-4 Usuwanie go z drzewka jest nie fair, gdyż wersja premium była by lepsza od wersji z drzewka (nie żeby to było coś nowego ale jednak powinniśmy tego unikać…)

Fajterek

“Czołg specjalny” to nie “Czołg Premium” Tak dla sprostowania 😉

Zanju

Różnią się tylko ilością zarabianych kredytów, nie zarobki nas tutaj interesują, a dostępność maszyny z unikatowym stylem gry, co nie było problemem ze zmianą Focha (i tak nikt nim nie grał) i zmianą Brytyjskich HT (styl gry się nie zmienia)

Znam różnicę pomiędzy Premką a Czołgiem Nagrodą, spokojnie

Miłosz

Tak, tylko że premki powinny być słabsze żeby unikać elementów P2W, a pojazdy specjalne to zupełnie co innego, ich się nie da kupić w sklepie, a już na pewno nie dadzą do kupienia tej godżilli na X tierze 😛 Skoro nie można kupić tego czołgu to nie ma elementu P2W, a więc ten czołg spokojnie może być nawet lepszy od innego z drzewka 🙂

Wot

Nie zarobki nas interesują nie każdy jest głupi i gra za realną kasę

JoggiRejzerPL

Jak Stage 2 dostanie buffa, to już nie będzie taki upośledzony

Anonim

Czy dobrze rozumiem, że już za miesiąc będzie zamieniony FV215b (183) na nowy pojazd?

Jarosław Burak

czy tylko ja uważam że te “pojazdy specjalne” są swego rodzaju sposobem na malejącą liczbę graczy? Wielu usłyszy i pomyśli “mam 8 tier, to dociągnę go 10” a statystyki serwerów idą w górę 🙂

piter9870

Nie tylko tacy 🙂 są jeszcze takie poje** jak ja 🙂 które zrobią tą linię od zera i zdążą tak jak ja i mój Foch 155. Ale tak fakt zgadzam się z tym.

WG.eu

są i tacu jak ja gdzie przychodząc z pracy nie mają siły męczyć sie na randomach z retardami i przetapiają złoto by szybciej zrobić daną linie

Szczecinianin

A ty myslisz że ja pracując po 10-12h robiłem to samo co ty ?? Mylisz się …takie przechodzenie przez pojazdy nie grając nimi nie jest dobre gdyż pozniej wychodzi jak grasz X …jeżeli ty nie potrafisz grać VIII i IX to X też nie …

Tak, to znowu ja

@piter9870
Tak jak ja :D.
Teraz będę robił FV215b, Black Prince stoi już kilka miesięcy w garażu, więc trzeba już odpalić silnik ;).