STG w sklepie premium

Zgodnie z zapowiedziami, do europejskiego sklepu premium trafił STG – radziecki czołg średni premium. Pojazd dostępny w wersji standardowej: kamuflażu oliwkowo-szarym, jak i malowaniu Gwardzisty: plamy czerwieni ozdobione patriotycznym sloganem: „Sowieckim Czołgistom Chwała!” oraz rysunkiem załogi. Każdy dostępny w trzech zestawach: 143,53 zł, 240,61 zł i 401,07 zł.

Najdroższy zestaw dodatkowo zawiera T-28E with F-30.

Mały czołg, duże działo – STG to szybki radziecki czołg średni z wieżą zamontowaną z tyłu i z potężnym działem kal. 122 mm, które nie tylko zadaje ogromne uszkodzenia, lecz także jest niezwykle celne, i to nie tylko jak na radzieckie standardy! Jest również wyposażony w ekskluzywny kamuflaż z okazji Dnia Czołgistów.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gustawpol

To nie jest klasyczny med tylko medo – TD – Czasy kiedy tedek był tedekiem, med medem a lt lightem. Już dawno minęły. Teraz lajty dingają i robią dmg, medy spotują i robią za tdeki a hteki robią za medy. Jedynie arta został tym czym była.
Generalnie brakuje mi meda do załogi RU (poza 6T), wiec chyba się skuszę.

Może i gadam głupoty...

Medy robiące za TD, zwłaszcza na starcie bitwy, to przykład tego jak gracz może być zretardziały. Med robiący spota to niejako już standard i jego jedna z ról (oprócz klepania dmg, wspierania, flankowania; medy też w końcu zostały zaprojektowane w tej grze jako klasa uniwersalna). Wynika to choćby ze samej specyfiki gry, czy poziomu graczy (żenującego poziomu gdzie spotkanie snajpera na LT budzi politowanie). Generalnie czasy długich bitew, a tym samym udanych kamp skończył się. Bitwy 5 minut mało kiedy pozwalają na dłuższe bezkarne strzelanie. Ofc od moich obserwacji występują odstępstwa. Czasem mimo widocznej przewagi jednej ze stron udaje się kampo-snajpą wyciągnąć bitewkę, która z pozoru była już skazana na porażkę.

SiewcaGównoBurzy

Sami specjaliści widze… graliście chociaż tym czołgiem że takie pierdoły piszecie? Czołg jest miękki ale to wkońcu med więc nie rozumiem bólu ****, wieża jest twarda i odbija od 9, 10 już różnie to bywa a co do działa celność świetna + dobra pena więc nie rozumiem o co wam chodzi. Tak mam ten czołg jeśli ktoś nie czyta ze zrozumieniem, pozdrawiam.

rr

odbija od 9, 10? serio? mi nawet nie odbija od T-150 na zwykłych prosto w wieżę… skąd ty się urwałeś? działo świetna celność? jak bunkrujesz się w krzakach i nie ruszasz to tak…

Misza

Tak jak wyżej, czołg **** nie urywa, jest bardzo średnio.. ciężko te 2500 dmg zrobić

Znacie_mnie_fajfusy

Tyle, źe Ty na mało którym czołgu nie robisz dobrych wyników Misiu 😉

PolsatSlupsk

Hallack zrobił test pancerza, i przednia płyta wpuszcza wszystko i wszędzie 🙂 VI masakruje go ze średnią penetracją 144…jedyne co dobre to działo, ale na gąsce nikogo nie przytrzyma, bardziej TD niż MT. Ale i tak masa pomidorni już robi przelewy 😉

migo

powiedział pro player

Olaf

Jednak wolał bym poczekać na ta vk-ke 8 tieru lepiej się prezentuje z testów

Znacie_mnie_fajfusy

Polecam tym, którzy lubią wyrzucać kasę w błoto. Pancerz nie istnieje, przeładowanie to jakiś k…a ponury żart, mobilnością ustępuje Innym medom, tak naprawdę nadaje się tylko do tego, żeby siedzieć na kampie a potem wyjechać na dożynki. Tak jak M4 Revahsjdjfj – sam nie pociągnie bitwy.
Zapomniałbym – czasem coś dingnie. Od święta.
Czemu YT się nim zachwyca? Bo CC liczą kasę z wyświetleń i suby oraz pamiętają o uniwersalnej zasadzie – nie kąsa się ręki, która cie karmi.

Mrfoxx

Odradzam jak tylko się da. Czołg stara się być wszystkim po trochu i wychodzi mu to jak taneczna kariera zdechłego pingwina. Pancerz wieży działa okazjonalnie przy spotkaniu z tierem nrek 6 i niektórymi mniej udanymi ósemkami. Celność działa przy tym jak zwodniczym i upierdliwym jest system RNG aka “noob protection” mogła by wynosić 0.10 a i tak doprowadzała by tak samo do szału i powodowała pytania na temat sensu życia. Pociski lecą wolno przypominając torem lotu ni burzaka ni kamień. Niestety Youtubowa propaganda w dużej mierze wmawia iż pojazd ten to “mini defender”, najlepsza premka, nowy mesjasz lub sandał boga ale zdecydowanie… ZDECYDOWANIE tak nie jest i lepiej by mi uwierzyć…ale to już wasza decyzja.