Stały harmonogram Gier Wojennych

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bob

raz w tygodniu ????? to jest kpina , na starej twierdzy w miesiacu potrafiło nawet 9000 golda wpasc z misji(nawet nie wspominam 7 dni premium) a teraz dają jakies ochłapy 4 x 800-1000 golda i to tylko wtedy jak zajmiesz bardzo wysokie miejsce i bedziesz grał te bite 3 h

Znafca

Dobre czasy farmienia golda skończyły się bezpowrotnie. Niejako to rozumiem, bo w końcu firmie zależy by sprzedawać, a nie dawać za free, ale powinno się jakoś tu wynagradzać lepszych graczy, którzy coś osiągnęli w tej grze. Kiedyś to były właśnie ogromne ilości golda, które pozwalały kupić coś w sklepie w grze w zależności od osiągnięć na Mapie (w lepszych klanach praktycznie można było ciągle na darmowym koncie premium lecieć lub kupować co parę tygodni kolejny czołg premium).