Wzlot i upadek: Pantera, odcinek 1

Nowa seria krótkich filmików od firmy Wargaming. “The ChallengerCutland opowiada o powstaniu oraz wzlocie i upadku jednego z legendarnych czołgów II wojny światowej – Pantery! Ten czołg średni miał w swym założeniu być odpowiedzią na radzieckie T-34 i zastąpić czołgi Panzer III i IV. Łącznie wyprodukowano ponad 6000 egzemplarzy. Przyjemnego oglądania!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Leq

Upadek…. moralny WG. No jak to tak, Bialorusi nie bylo przed 2 WS? WG co ciekawego jeszcze stworzy, az strach ogladac kolejne odcinki. Fail WG jak sie patrzy!

pawelstani

Dobrze że robię grę o Rudym 102 oparta gra na książce czterej pancerni oraz oparta gra na filmie o nim ,do tego robię grę podobną do wot także czekajcie na konkurencję dla wot.

1234567890

Hehehe

pawelstani

Panie ,co to jest ,to nie przedstawia operacji Barbarossa,niema podziału Polski przez Niemców i Ruskich a mapa jest współczesna widać to po tym że Niemcy mają inny kształt Narodu jest mniejszy a w 1940 był znacznie większy do tego widać na mapie Ukrainę i Białoruś .

Grzybek

Kolejna wtopa historyczna WG

Upadek gry

Nie mogę się doczekać odcinka o wzlocie i upadku World of Tanks…

naczelnyproboszcz

Piękne podsumowanie

h*r_on

fajną mapkę dodali do operacji Barbarossa! 🙁 białoruska “historia”

wg wtf

DOKŁADNIE, materiał pseudohistoryczny prosto WG