Przegląd map HD

Jedna z najważniejszych informacji dotyczyła nowych map w jakości HD, czyli jednej z najważniejszych aktualizacji graficznych, nad jakimi pracował Wargaming. W ciągu ostatnich siedmiu miesięcy przedstawiono sześć map, a na gamescomie pokazano jeszcze trzy: Himmelsdorf, Redshire i Przełęcz. Wszystkie zostały znacząco przerobione i rozbudowane o widoczne szczegóły, a jednocześnie zoptymalizowane tak, by nie sprawiały problemu słabszym komputerom.

Aby pokazać, jak World of Tanks będzie wyglądać po opublikowaniu map HD, gospodarze zaprosili czołgistów wprost z widowni na scenę, by zagrali sobie testowo, a 10 maszyn w strefie gamingowej czekało na wszystkich, którzy chcieli spróbować swoich sił na odnowionych polach bitew.

Na tegorocznym Gamescom przedstawiono nowe mapy HD. Przejazd po trzech z nich możecie zobaczyć w powyższym filmiku:

  • Przełęcz – 00:20
  • Redshire – 05:00
  • Himmelsdorf – 12:30

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
edziorychu

Wreszcie się mój komp do czegoś przyda w wocie.

Truth is God

Mapy miały wyjść w łacie 9.20, ale coś nie wyszło. Ciekaw jestem jak to zaimplementują i ile będzie ważył ten patch że wszystkimi mapami?

edziorychu

teraz wot waży z hd 28 gb i podskoczy do jakoś 45-50

mam5lat

9 map w rok……? To aktualizacji możemy spodziewać się za 2 lata?

Grzybek

za rok może, nawet może na święta 2018 jak się postarają. Ale premek dużo wyjdzie więc jest spoko

Anonimowo

zalezy tak naprawdę jak silnik będzie miał zapotzrebowanie. Dla przykładu grafika w gta 4 jest taka se a sprzętowo dopiero zaczyna odpalać na kompach, które wychodzą dzisiaj ( średnia półka ) a gta V gdzie ma ładniejsza grafike ma mniejsze wymagania … zobaczymy pożyjemy 🙂

Pierdolisz kocopoły

Taa na pewno… Nie wiem gdzie się urodziłeś ale to musiało być mroczne miejsce bo na moim lapku z mocno średniej półki który ma 3-4 lata chodzi gta4na średnich. Jakieś spadki fps są czasem ale poza tym śmiga ***********. Nie wiem jak z gta 5 może kiedyś spróbuję. A jeżeli chodzi o Wot to nie mogą tego zjebać bo większość ruskich ma gówno a nie kompy więc nie mogą zawieść swojej głównej społeczności.

Malkoolm

I co teraz, powrót do 20 FPS skoro oni mają 50? Nie.

Czosnek na maśle

Boli ****, że nie masz kompa? biedak

Anonimowo

Nie dla wszystkich najważniejszy jest najlepszy sprzęt a ty byś poptostu ostatnią złotówkę na kompa wydał zamiast na chleb. Burak

KaFaka

Gra nie przestanie się rozwijać tylko dla tego że część graczy ma słaby sprzęt. Jego też czasem należało by ulepszyć bądź wymienić bo jak każda elektronika się starzeje.

Grzybek

jeśli bedzie dobrze zbalansowanie to nie, ale WG przeznacza z 1 osobę na balans sprzętowy czy jak to nazwać bo reszta pracuje nad premkami. Tak czy siak pożyjemy zobaczymy. I tak bym wolał żeby naprawili MM i RNG, MM jeszcze ostatnio zepsuli, niż wprowadzanie nowych map. Teraz będziesz się tak samo denerwować z gry tylko na ładniejszych mapach

Grzybek

a i dodać należy że i tak te mapy są słabe, wcześniej były lepsze mapy teraz są 2/10, no ale są premki HEJJJ !!!! premki są nie jest źle !!!!