Q&A odnośnie Bitew rankingowych

Deweloperzy zmienili warunki przyznawania szewronów oraz czas trwania nowego sezonu Bitew rankingowych. Sezon będzie podzielony na trzy etapy, każdy z nich trwa siedem dni, co oznacza, że sezon trwa 21 dni.

Jak można zdobyć lub stracić szewrony:

  • Zdobywacie szewron, gdy jesteście w najlepszej dziesiątce graczy w zwycięskiej drużynie pod względem zdobytego doświadczenia;
  • Gracze, którzy zajęli 11 – 15 miejsce w zwycięskiej drużynie i miejsca od 1 – 5 w drużynie przegranej, nie tracą szewronów;
  • Tracicie szewron, gdy jesteście pośród 10 najgorszych graczy w przegranej drużynie.

Q: Kiedy w Bitwach rankingowych będzie można grać na czołgach innych niż X poziomu?
A: Bitwy rankingowe są postrzegane jako dodatkowa zawartość dla graczy, którzy już te X-tki mają. Obecnie nie ma planów na rozszerzenie trybu o inne poziomy czołgów, ale wszystko zależeć będzie od opinii graczy i statystyk, które zbierzemy po zakończeniu drugiego sezonu beta.

Q: Czy mogę wykonywać Misje Osobiste w Bitwach rankingowych?
A: Misji Osobistych wykonywać w Bitwach rankingowych, nie można. W drugim sezonie beta, niektóre dzienne misje można będzie wykonać nie tylko w Bitwach losowych, ale również w trybie Bitew rankingowych, ponadto będzie możliwość zdobywania Odznak mistrzowskich.

Q: Wkrótce będzie możliwość zdobywania Obligacji w trybie “Wielkiej bitwy” oraz w Bitwach losowych na poziomie X. Jaki sens zatem ma granie Bitew rankingowych?
A: Zwiększyliśmy nagrody za ten sezon, a w porównaniu z innymi trybami, Bitwy rankingowe dają możliwość znacznie szybszego zdobywania Obligacji.

via WoT VK

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Vihrru

Brakuje mi tylko tego by w zwycięskiej drużynie top 1-2 dostawali jeszcze jakąś dodatkową nagrodę. Dzięki temu warto byłoby się starać grać agresywniej i tym samym wygrywać. Grając agresywnie można jednak paść jak szmata, gdy reszta nas olewa i nadal nie będzie to opłacalne.
Sugerowane przez nich zmiany dla przegranego teamu ograniczą kampe, ale nadal jej nie wyeliminują..

on

Ograniczająca się strefa walki wraz z upływającym czasem i nagle kamperzy musieliby ruszyć **** z czerwonej linii.