Na serwerze RU oszuści podszywają się pod WG

Oszustów w grach MMO nie brakuje. Problem ten nie omija również World of Tanks, gdzie na każdym kroku możemy napotkać “specjalne okazje”, które oferują darmowe złoto i czołgi Premium. O ile większość takich serwisów można łatwo rozpoznać, o tyle na serwerze RU oszuści zaczęli przejawiać już wyższy poziom bezczelności. Mowa tutaj o stronie, która do złudzenia przypomina tą ze sklepem wydawcy (zdarzały się również podrabiane Działy Wsparcia). Co więcej, oszuści kuszą graczy ofertami z czołgami, które formalnie nigdy nie powinny pojawić się w sklepie Premium, takimi jak Type 59 (cena 1920 rubli / 118 złotych) czy E 25 (cena 1575 rubli / niecałe 100 złotych).

Jak widać strona wygląda zupełnie tak samo, jak oficjalny sklep firmy Wargaming. Jedyną różnicą jest… adres serwisu, w którym zamiast wargaming.net widnieje wargarNing.net. Aspekt ten jest tak niezauważalny, że zapewne większość z Was bez problemu zechciałaby dokonać zakupu takich perełek, jak Type 59.

Na obecną chwilę takie kwiatki pojawiają się głównie na serwerze RU, ale niewykluczone, że niedługo zawitają też i na serwer europejski. W związku z tym przestrzegamy Was przed dokonywaniem zakupów z nieoficjalnych źródeł. Jeżeli chcecie zakupić treść związaną z grą (złoto, czołg Premium), róbcie to tylko przez oficjalny sklep firmy WG. Dzięki temu unikniecie nieprzyjemności, jakimi może być kradzież konta lub utrata znacznej sumy pieniędzy.

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MDMuminek

Jedna literka w nazwie i brak uwierzytelnienia jak na stronę z zakupami.

Anonimowo

ale to troche amatorka wg. bo dla bezpieczenstwa takie domeny sie rowniez wykupuje…

JA

A propos oszustów: “Aimboty załączcie, ammoracki”
https://www.youtube.com/watch?v=wpeqepR4Kp0&t=593

JaJa

Jak to troll był amebo umysłowa xD

krzysiu nowak

kto w takie coś wieży ? chyba tylko dzieci z wodogłowiem

RexThemAll

A także tacy co piszą “wierzy” przez “ż”. Wargaming, czy warganing to dla nich żadna różnica, gdy widzą okazję nabycia legendarnej maszynki. 😉

krzysiu nowak

spadaj kapciu

ShaDoW

Haha, ale Krzysio został zniszczony.

Aaa

Bardzo słaby Twój komentarz. Ogarnij się dzieciaku !

Anonimowo

Dajcie link do tej stronki chętnie kupię dam im zarobić 😂😂😂

ehh

http://wargarning.net/shop/wot/main/
ale trza mieć zdaje sie konto na ruskim serwie 😛

W*urwiony gracz

Zapewne oszuści zrobią z tego hajsu lepszy pożytek niż WG…