Strv 81 “Primo Victoria”

Tak jak zapowiadano, nowy ekskluzywny czołg trafia do World of Tanks. Jest nim oczywiście Strv 81 “Primo Victoria“. Pojazd posiada specjalną załogę stylizowaną na członków zespołu, wraz z nią otrzymujecie: unikatową umiejętność “Jedna krew” (BIA z nową ikoną), głos załogi podłożony przez heavy metalową grupę oraz tematyczne opisy czołgu i atutów 😉

Na potrzeby Szwedzkich Sił Zbrojnych zakupiono około 240 czołgów Centurion Mk. III oraz Mk. V. Pojazdy, nazwane Strv 81, przeszły wiele modernizacji i pozostały w służbie do początku lat 2000. W sierpniu 2017 jeden z pojazdów został przekazany szwedzkiej grupie Sabaton i znacząco przerobiony – brytyjska stal została przekuta na czysty szwedzki metal, co uczyniło z niego prawdziwy czołg do czesania grzywą.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek

Rammstein biorę od razu 🙂

wiecej

Czekam na Vickers MBT premium “The Prodigy” i WT E-100 premium “Rammstein” 😛

Wiew1or

trafia, trafia a kiedy trafi? wiadomo coś w tym temacie?

raklo76

@Ty wiewiór ty masz dużo pojazdów premium w garażu i przecież na stronie wota jest napisane kiedy