Wargaming otwiera centrum gier mobilnych w Berlinie

Przemysł gier mobilnych ciągle się rozwija. Pojawiają się nowe trendy i technologie. Nic więc dziwnego, że Wargaming również postanowiło skosztować kawałek lukratywnego tortu. Firma nie jest w tym temacie zupełnie zielona, bo już od trzech lat na rynku obecna jest ich mobilna wersja World of Tanks o podtytule Blitz. Dodatkowo studio może pochwalić się doświadczeniem chociażby z systemami wirtualnej rzeczywistości. Dlatego też gigant z Białorusi postanowił zainwestować większe pieniądze w tą branże i otworzył zupełnie nowe biuro w Berlinie, którego pracownicy mają skupiać się wyłącznie na rozrywce mobilnej. Głównym menedżerem nowego studia został Rinaldo Andreolli, który współpracował chociażby ze studiem Blizzard Entertainment.

Rinaldo Andreolli – opiekun nowego oddziału w Berlinie

Po więcej informacji, w tym krótki wywiad z samym Andreolli, zapraszamy pod ten link. Co ciekawe – nowy oddział ciągle szuka pracowników. Jest więc szansa, że może ktoś z Was zechce wesprzeć Wargaming w podboju mobilnego rynku :).

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
xD

Tylko Radom albo Włoszczowa!

Wqrviony

No to może lepiej w Chrząszczyżewoszyce, powiat Łękołody ???

Słomka

Ciekawe kiedy je zamkną tak jak to w Londynie?

PienknyMaryjan

Proponuję w Pile, bo tam jeszcze nic nie ma….

Anonimowo

W Berlinie xD. Najbardziej niebezpieczne miejsce w Europie brawo WG 🙂

rolnik59

ale tam muslimy som ;( ja bym na ich miejscu otworzył w bezpieczniejszym miejscu na przykład na pradze w warszawie

pawelstani

Albo w Rzeszowie .

spart

w sosnowcu:)

Anonimowo

Lub w Cebrze tam gdzie mieszkam 🙂