KV-4 HD

Gracze wychwycili stockowego KV-4 w jakości HD na jednej z oficjalnych grafik firmy Wargaming. Może to tylko sugerować, iż model jest na ukończeniu 😉

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
eFse7en

KV-4 jest fajne do momentu w którym Twoi przeciwnicy z penetracją przewyższającą 200mm zorientują się, że wystarczy strzelać Ci po wieży i większość pocisków wchodzi bez problemu. Wtedy zdasz sobie sprawę, jak słaby jest ten czołg.
https://tanks.gg/tank/kv-4/model?vm=live&cv=current&cs=vk-4502-a

Naczelny Hejter

O niebiosa 😀 nareszcie bo to jeden z najgorszych modeli i akurat grinduje kv4

Ameril

Bardzo mi się podoba, minimalizm 🙂

YOJQU

skończyłem grindować kv-4 3 tygodnie temu… 😀

Fin

Pozdrawia człowiek, który uważa KW-4 za jeden z najlepszych(jak nie najlepszy) czołgów VIII poziomu, oraz który go nigdy nie sprzeda. Piąty perk się robi

Znafca

KW-4 wspominam akurat miło. Maszynka, która potrafiła swoje odbić, a i armata była dosyć celna. Nie jest to jednak czołg idioto-odporny. Przód jest dosyć słabo zabezpieczony. Magia tkwi w sidescrapie i na nim powinno się bazować. Dopiero następca naprawia wszelkie niedostatki. Następca, który jest jednym z najlepszych czołgów ciężkich na swoim tierze.

Kiślu

Prawda

anonim

ja mam kv-4 mam 3 perki i to ********* czołg ładuje 8,5 s

dev

Strasznie zardzewiały… brzydki

DJPremierko

bedzie dingać potężnie :p

Grzybek

golda zwłaszcza

Anonimowo

I muchomorek