Dwie wersje Strv 81 na Gamescomie

Na początku lipca informowaliśmy Was o premierowych czołgach, jakie WG chce pokazać na tegorocznym Gamescomie. Padła tam informacja, że jednym z tych pojazdów ma być szwedzki czołg Premium Strv 81, który jest po prostu kolejną odmianą czołgu Centurion. Ciekawostką jest natomiast, że pojazd ten ma być dostępny w dwóch wariantach “kolorystycznych” – zwykłym oraz w wersji “Sabaton”. Związane jest to z rozpoczęciem współpracy pomiędzy słynnym, nomen omen szwedzkim zespołem heavy metalowym oraz dewelopera naszej ulubionej gry o czołgach.

Co ciekawe – WG już wcześniej dawało taką możliwość, chociażby w przypadku Defendera, Patriota czy Liberte, gdzie te dwa ostatnie zyskały możliwość “przejścia” do swoich zwykłych odpowiedników po premierze pojazdów.

Koledzy z WoT Express pracują nad zdobyciem plików lub zrzutów ekranu Strv’a w wersji “Sabaton”, tymczasem samą stylistykę pojazdu można zobaczyć na powyższej i poniższej grafice WG.

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ja

jeszcze żeby dali skorpiona bez malowania 🙁

Facet

Dokładnie ! czekam na to ale póki co używam szarego skina.