Czy “Team Damage” zniknie z bitew losowych?

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
47 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dumnySzczur

NIE GRAJCIE W WORLD OF TANKS. TA GRA JEST TYLKO WYCIĄGANIEM KASY. Uwagi: załoga coraz lepsza, coraz gorzej gra. Przegrasz jeśli w twojej drużynie nie wiedzą jak wystartować; to są boty tej ruskiej, pożal się Boże “gry”. Przegrasz jeśli drużyna w ogóle nie reaguje na twoje propozycje przed startem. Przegrasz jeśli w drużynie doszło do sojuszniczego osłabienia ZAWSZE TAK JEST: to jest celowe osłabienie naszej drużyny przez WoT. Przegrasz, gdy masz lagi (przerwy w grze). Przegrasz gdy twoja drużyna, zwłaszcza szybcy zwiadowcy nic nie widzą. Przegrasz, gdy strzelasz artą w jadący powolutku czołg, a pocisk dolatujący powoduje jego gwałtowne zatrzymanie i wybuch NIC mu nie robi. Przegrasz, gdy twoje pociski chybiają albo są nieskuteczne. CZY MACIE JESZCZE COŚ?

dumnySzczur

-zagrałem 100 gier pod rząd – 97% przegranych, a w 3 przypadkach ‘WYGRANEJ” po minucie popełniłem “samobójstwo” i dlatego ‘WYGRAŁEM”. Czy to STATYSTYCZNIE możliwe?! TO JEST ROSYJSKA BEZCZELNOŚĆ, ta strzelanka z krzywą lufą!!!

dumnySzczur

Uprzedzam. Poza mną grało CZTERNAŚCIE czołgów. Tak, że teksty “nie umiesz grać” odsyłam na łamy łobuzów z Gazety Wyborczej i TVN, a “no to nie graj” do czasopisma imbecyli Polityka.

vand

kolega widzę ma przekonanie tylko do tradycyjnej polskiej telewizji, to wyjaśnia 97 przegranych meczy na sto

Artylerzysta

Kolega ma troche racji dzis na natarciu pociski przelatywaly przez cel…..Z Boga wojny (arty) zrobili lamusa ktoreggo zamiast bac sie i kryc olewamy i ktora ciezko zabic cokolwiek z hp powyzej 300 (oprocz lekkiego jesli trafisz ) , Arta wymuszala dynamiczna gre w ciaglym rucu ub dobrze ukryjac sie po oddaniu strzalu teraz zlewka nawet nie obronisz sie przed ogryzkiem , Ogluszanie ok ale dmg znikome, nie zmusisz wroga do by sie ruszyl bo tylko atra go skubie po marne na 10t 150 300 no max 500 . lekkie juz wiecej zadaja ciezkim.. 10k na artach od 2012

Artylerzysta

bezposrednie trafienia za 300 w papier td z he wiecej zabiera

Zdrowy

Moim zdaniem wszystko jest spierdolone w tej grze, nie wiem po co ktokolwiek laduje w nia swoja kase. Chuje nic nie robia tylko licza siano

The_Apeir0n

to spierdalaj grac w co innego i nie czytaj nic o wocie

dumnySzczur

sierp ci w młot cwelozo komunistyczna, zaśmiecający fora śmieciem, płodem swojego płaskiego mózgu

dumnySzczur

PEŁNA ZGODA – pozdrawiam

dumnySzczur

PEŁNA ZGODA – POZDRAWIAM CIEBIE: Zdrowy

rr2710

Moim zdaniem tak należy ten system wyłączyć ponieważ juz wiekszości grach tak jest

Kociak

Zostawić TD tylko bardziej za to karać, dziesiątki razy uszkadzali mnie różni prawi i sprawiedliwi, co Polaków nie lubią i do nich strzelają…

T6

A ja chciałbym móc debili z własnego teamu wysłać do garażu jednym strzałem. Zwłaszcza tych z bitew rankingowych, ktorzy kampią za artami

dumnySzczur

elo świnko czerwona – nikt ciebie niemiecki totalny trolu VOLKSDEUTSCHU nie uszkadzał, położna ciebie uszkodziła, a ty w to rosyjskie coś nigdy nie grałeś. Co u tłustego szwaba Lubnauera i tej kretynki Szlezwik-Garbus? Co na Maderze? Co w niemieckiej ambasadzie, ty parszywcu słabo płatny z nowogrzybicznej via Soros i Deutsche Bank?

bila

Jeśli mieliby zablokować td, to tylko na zasadzie moda że blokuje możliwość strzału, Ale dmg np z HE albo pocisk w który ktoś wjedzie powinien normalnie zadawać dmg

tankista4

Ja mam 1000 pedałów na artkach na liście zablokowanych i jak któregoś spotkam w mojej drużynie to od razu kasacja. Także TD ma zostać.

REP

a ja takie pizdy jak ty kasuje nadal jednym kliknieciem ;*

tankista4

Nie.

Anonimowo

Popieram jak najbardziej. Usunąć artę!

Truth is God

Mogliby np zredukować obrażenia teamu do 30%. Ale nie całkowicie wyłączać.

ArbuzowyKolega

Zgadzam się.

Taki typek

Ludzieczy ciężko jest ogarnąć ze to nic dobrego jak wasz sojusznik strzela do. Was a nie do wrogów?

hary76

tu połowa sry za słowa noobów gimby idiotów itd… to co sie dziwić .gdyby grali z losowymi noobami w finale i ich zespół zrobił zbiorowe tk nie było by im do śmiechu.jeden idiota ma uraz do polaków drugi nie lubi kebabów trzeci itd…….coraz większa banda debili w tej grze i wg musi to zrobić szkoda ze tak późno.

ostatnio robię ciężką misje na 7k spota i po około 1k bitew już ją mam zrobioną.I w tym momencie zostaje rozwalony w połowie bitwy przez śmieszki t49 z trola .A brakowało mi malutko miałem 6950 spota.Połowa tu kidsów nie doświadczyła problemów z TD i TK nawet nie wie o……..szkoda gadać.i to co pisałem wcześniej 30 tk w 30 dni.gdyby ktoś tego doświadczył zmienił by zdanie o 180 stopni.

Wtf

Nawet w czasie 2wś był team damage skoro ta gra ma być chociaż trochę historyczna to musi to zostac! Chyba że robimy jeszcze pole magnetyczne żeby nie było przepychania? Co wy na to czuby?

Grzybek

hahahhah ta gra trochę historyczna nawet chociaż trochę hahahha o bosze już wolę ciebie słuchać niż jakieś kabarety w TV. Wot historyczna gra a to dobre

Anonimowo

Bosze gimby nie znajom

Wtf

Czyli jesteś za polem magnetycznym też? Czytaj ze zrozumieniem…. Trochę! Tam jest to słowo….

RobimyManewryTu

Jak najbardziej jestem aby zostało takie coś wyłączone:)

ja

mod na safe shot już jest

hary76

Bosze widzisz czytasz te dziecinne wpisy i nie grzmisz.Ja pier……co za pajace piszą po forach.Jakbyście za free co 3 bitwę dostawali od swoich kolorowych idiotów to byście zaraz zmienili zdanie.Na wszystkich forach wpisy ,jak to zlikwidują to wot umrze ,nie gram itd…….Banda idiotów i tyle.Wot ma swoje wady.Ale to jest ,topowy problem dla pechowców jak ja.Ale nie tylko ja.Oglądałem ostatnio jakieś streamy youtuberów.Sam multi dostał chyba z 15 razy za free.
Ps.Krótko gimbaziarnia do szkoły a nie pisać pierdoły.Tu trzeba napisać ,w końcu wg ,w końcu skończą sie drużynki które same się wewnętrznie przez idiotów wybijają.Swego czasu 30 dni 30x TK.

ArbuzowyKolega

Mam nadzieję że ,,Bosze ” było specjalnie . Poza tym jeśli to usną to np pociski nie mogą przenikać przez sojuszników bo wtedy za takim mausem stałoby szklane działo i lałoby wroga ostro , a ten nie mógłby oddać.

Anonimowo

I co jeszcze…. może niech odrazu dadzą możliwość przenikania przez sojuszników

Dementior

Wg. mnie powinni zmienić TD tylko w trybie szkoleniowym. Otóż dlaczego, sam osobiście mam syna 5cio letniego i czasami dawałem jemu “pograć” w trybie szkoleniowym, skończyło się to banami aż do 3 miesięcy!!! (sytuacja z tego roku). Niby się nie powinno dawać grać innym osobą – pitolenie. Podczas rozgrywki w trybie losowym jest to odpowiednie zabezpieczenie przeciw ludziom strzelającym do swoich – można ewentualnie zwiększyć ilość obrażeń powodujących bana czasowego. Przypadkowość postrzelenia jest na tyle mała że można by było wprowadzić ograniczenie strzałów do swoich na jedną grę, tj. np. strzelisz w gościa raz podczas gry to nie liczy się obrażeń do ogólnej puli TD, natomiast powyżej jednego trafienia w sojusznika, już liczymy.
Uzyskali byśmy prostą granicę pomiędzy przypadkiem a premedytacją.

dumnySzczur

popraw się ojciec – “Niby się nie powinno dawać grać innym osobą” OSOBOM, OSOBOM powtórz 250 razy. -Z resztą się zgadzam, ale ta “gra” to POMYŁKA ZA PIENIĄDZE.

Anonimowo

ma zostac

World of Tanks

Moim zdaniem Team Damage to nieodzowna część wota i tak wg mnie powinno zostać

Adrianzczolg

A co jak mnie jakiś bot będzie wypychał?
Jedyna możliwość ogarnięcia takiego delikwenta to strzał do niego.

1234567890

Potwierdzam. W momencie wprowadzenia tej zmiany stworzą się jeszcze większe patologie. Obecny system nie jest zły trzeba tylko umieć z niego korzystać 😉

ewokgoeth

czy dotyczyc to bedzie tez przewracania/zrzucania/topienia?

BolszewikiNaStos

Raczej nie.

Andiban

ta niech jeszcze przezroczyste czołgi zrobią podczas strzelana zza placów to 6-cio latki bedą grały

PienknyMaryjan

Naprawdę nie ma już nic do roboty?

iBlackLagoon

Pierwsze niech zrobią tryb PvE (kiedyś zapowiadali) ale niedostępny dla klanów (mają CW/SH)

PienknyMaryjan

I przed PvE jest wiele do zrobienia i wiele do poprawy. Dużo rzeczy kuleje. Jak się zajmują takimi pierdołami to niech zrobią model kolizyjny dla lufy…

Amper

Żeby zahaczać nią o wszystkie możliwe przeszkody? Przecież Pantera na Himmlu będzie niegrywalna…