Zmiany czołgów lekkich: USA

Dodatkowe info z Supertestu. Oprócz poprawienia brytyjskich niszczycieli czołgów, na Superteście pojawią się również odświeżone gałęzie amerykańskich czołgów lekkich.

Gałęzie czołgów lekkich zostaną rozdzielone. Tak, gałąź prowadząca do czołgu lekkiego poziomu X “Sheridan” będzie złożona z czołgów, bez magazynkowego systemu ładowania. Czołg lekki VII poziomu zostanie zastąpiony przez T71E2 – tak, ten który widzicie poniżej (znany wcześniej jako T71 CMCD). Bulldog straci 76 mm Gun T91E5 działo, które kompletnie nie odpowiada logice gałęzi. Z kolei dobrze znany T71 zostanie przeniesiony do mieszanej gałęzi magazynkowców złożonej z czołgów lekkich, średnich i ciężkich (gałąź prowadząca do T57 Heavy Tank).

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
lukaszwlkp

Czyli z Buldoga nie będzie można iść w T57 Heavy? Dobrze rozumiem? PLS o pomoc 🙂

Normalny30

Mam pytanie. W następnym patchu będzie połączrnie bulldog -> T54E1?

m1cha1

Czy rozdzielenie gałęzi ma się pojawić w najbliższym patchu?

ja

równie dobrze już przy rebalansie mogli usunąć bulldogowi magazynek
1200dpmu to żart i to niesmaczny

Anonimowo

Zobaczyłem ten post to pomyślałem sobie, że polepszą Bulldogowi magazynek. A mają go usunąć

sonic

A jaki jest sens gry magazynkiem z 6 pociskami i 36 sekundowym przeładowaniem? T71 ma działo o podobnych parametrach i przeładowuje 20 sek. Tak wiem, że ma gorszą penetracje, ale jest celniejsze i przecież to LT który będzie strzelał często w bok lub tył, a 175 penetracji też cudów nie zrobimy. Dla mnie zabranie 4 pocisków i pozostawienie czasu przeładowania na podobnym poziomie było równoznaczne z jego zabraniem.

ko

a w sumie niech dadzą t92 na 8 tier prowadzący do szeridana a buldoga jako alternatywa od t 71 do t57 heawy buldog zachowa magazynek

T71player

Jeżeli posiadam T71 to czy mi go zabiorą czy zostanie w garażu jako light bez magazynka czy po prostu przeniesiony do innej linii i nic sie z nim nie stanie ?

Anonimowo

spoko