9.20 – nowy model wizualny AMX Cda 105

Odświeżono model wizualny francuskiego niszczyciela czołgów premium: AMX Cda 105. Jak dobrze pamiętam, podobny zabieg zastosowano przy szwedzkim niszczycielu czołgów Strv S1, który niedługo po zmianach trafił do sklepu premium 😉

Niszczyciel czołgów Canon d’assaut de 105 jest projektem pojazdu bojowego stworzonym przez firmę AMX w 1958 roku. Zgodnie z zapisami archiwalnymi, ten niszczyciel czołgów miał na celu połączenie wysokiej manewrowości i mobilności z grubym pancerzem (do 100 mm w obszarze przednim) i mocnym 105-mm działem. Później rozwój przerwano. Nie wyprodukowano żadnych prototypów.

Parametry z wersji 9.19.1:

Tier: TD-8, Francja, premium
Wytrzymałość: 1 000
Moc silnika: 720 KM
Waga: 26,88 t
Maksymalne obciążenie: 32 t
Moc na tonę: 26,79 KM / t
Maksymalna prędkość / Prędkość cofania: 55 / -18 km / h
Prędkość obrotu: 29,2 °/s
Prędkość naprowadzania w poziomie: 27,12 °/s
Opór gruntu: 1,247 / 1,342 / 2,301
Zasięg widzenia: 360 m
Zasięg sygnału: 750 m

Pancerz kadłuba: 100 / 40 / 30

Działo: 105 mm CN 105

Uszkodzenia: 390 / 390 / 480
Penetracja: 260 / 310 / 53
Szybkostrzelność: 5,44
Średnie uszkodzenia na minutę: 2 122
Czas przeładowania: 11,03 s
Rozrzut na 100 m: 0,29
Czas celowania: 1,92 s
Ograniczenia opuszczenia/uniesienia działa: -8 / +20

Nowy model. Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Stary model. Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek.Z

Ej, ja to nie rozumiem tego hejtu :(, to źle, że do gry są dodawane nowe czołgi premium ? O co chodzi, przecież nie ma musu ich kupować, a może to taka frustracja tych co podliczyli ile na grę wydali i że teraz za te pieniądze mogli by sobie kupić rower, albo motur jakiś szybki ???

Grzybek

WG dodaje mnóstwo premek które są dobre lub OP, wcześniej dodane premki jak IS-6 to gówno a kiedys był świetny. Teraz jak wchodzi premka to jest praktycznie w 100% lepsza niż pojazdy drzewkowe. Więc po co nabijac pojazdy drzewkowe skoro można kupić premkę. Ponadto te nowe premki sie tworzy hurtowo a pie**olą że ciężko jakieś drzewko zrobić…. sranie w banie. Od tego momentu wypuszczą pewnie z około 25(pewnie wiele więcej) nowych premek przed mapami HD, ale po co zainwestować w kilku pracowników którzy robią mapy. A czekajcie mapy HD nie przynoszą korzyści takich jak prem tanki. Poza tym polityka tej firmy jest nastawiona na maks profity i BARDZO wolne polepszanie gry, choć teraz ją głównie psują np. MM lub RNG- dwie największe problemy w wocie. Dlaczego tak robią? Bo nie ma mocnej konkurencji więc robią co chcą

z0nk

Do tego powrot Wafla z a potem ups, zbyt OP jak Defender – szybka wycofka ze sklepu ale tak, by kazdy wczesniej wiedzial i kupil. Potem sory, zbyt OP pojazd znowu wyszedl i juz nie wroci (czekajcie na kalendarz adwentowy!).

QngFoo

Chciałbym zaapelować do Wargamingu! Potrzebujemy więcej pojazdów premium! Musicie podwoić swoje wysiłki, żeby zwielokrotnić wprowadzanie kolejnych pojazdów premium. Najlepiej X poziomu. Niech kosztują 30k golda, albo więcej. Napiszcie, że to niesamowita okazja i nigdy już się nie powtórzy. Użyjcie słów “UNIKATOWY” i “KOLEKCJONERSKI”. Wszyscy dobrze wiemy że brakuje wam kasy, dlatego stanowczo domagamy się kolejnych premek! Z Żołnierskim pozdrowieniem: “CH….J wam W D….Ę”

Adek4545

Polać temu panu !

:)))

Już się podnieciłeś?