Pudel – pierwszy polski czołg w World of Tanks!

Pierwszy polski czołg w World of Tanks! Jego pierwowzorem był prawdziwy pojazd, który został użyty w walce przez powstańców warszawskich. Na tym modelu odtworzone są unikalne emblematy pantery Pudel.

Pierwszy czołg polskiego drzewka technologicznego. W czasie Powstania Warszawskiego oficjalnie został nazwany Pudel. W filmiku opowiemy, jak nim grać.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ja

monty jestes idiotą i debilem. Żal słów.

Monty

Niedrogi, Panter na 6 tierze, może bym kupił gdyby nie ta kretyńska nazwa, Pudel ! OMG !

Magellan

To nie kretyńska nazwa, to oryginalna nazwa. Taki pseudonim miał człowiek, na którego cześć go nazwali. Powstańcy później używali nazwy “Magda”. Twoją opinię co do nazwania pojazdu powstańcy mieliby głęboko w …

Monty

No to zburzyłeś mój świat tumanie, dobrze że rozmawawiasz z duchami powstanców, może zacznij się leczyć i odnieś jakiś sukces aby się dowartościować. Przejąłem się dogłebnie że Powstańcy mieliby moją opinię głeboko nie wiem gdzie.

ozjasz goldberg

niemiecki czolg zdobyty przez Polakow*

Kociak

Już jest w sklepie. Chwała Powstańcom! Dzięki nim mamy 1 Polski czołg!

40k

Chyba źle lokujesz podziękowania dla tych ludzi…
Idąc twym tokiem rozumowania a raczej jego braku to Ci ludzie przelewali krew byś se mój dziś wirtualny czołg w grze kupić. Fu logic…
Zanim coś powiesz zastanów się a jak nie zadziała to łbem o mur walnij.
Może to poskutkuje…
Ręce opadają na takie komenty…

40k

A może to bait? Chociaż przed debilizmem Cię nie uchroni…

pt91 twardy

kiedy bedzie???????