Powstańczy czołg Pantera „Pudel” w World of Tanks na PC!

Powstańczy czołg Pantera „Pudel” w World of Tanks na PC!
Pierwsza polska jednostka w popularnej grze komputerowej

Wargaming informuje o dzisiejszej premierze pierwszego polskiego czołgu w World of Tanks na komputerach osobistych. Pantera „Pudel” trafiła do popularnej gry o bitwach czołgów.

Jednostka jest dostępną od dziś, a premiera wypada dokładnie w 73. rocznicę zdobycia czołgu przez Powstańców Warszawskich. Czołg brał udział w licznych operacjach w sierpniu 1944 i wydatnie wspomógł walczących w stawianiu oporu wrogowi. W World of Tanks Pantera „Pudel” jest czołgiem średnim VI poziomu i wyróżnia się dobrą celnością działa i prędkością poruszania się. Ponadto, twórcy gry przywiązali dużą wagę do detali historycznego malowania kadłuba i elementów charakterystycznych. Pantera „Pudel” jest dostępna od dziś w różnych pakietach, szczegóły są dostępne tutaj -> https://worldoftanks.eu/pl/news/premium-shop/pudel-introduction/

Wraz z polską firmą Cobi, produkującą wysokiej jakości klocki, przygotowaliśmy również fizyczny model czołgu. Składa się on z 450 klocków i ma wymiary 11cm wysokości, 12,5 cm szerokości i 28,5 cm długości. W pudełku znajdują się również kody zaproszeniowe i bonusowe do gry. Szczegóły dostępne są pod linkiem http://cobi.pl/klocki/world-of-tanks/panther-watsaw-uprising,art,10063.html

W World of Tanks na komputerach osobistych zarejestrowanych jest ponad 110 000 00 graczy na całym świecie, a Polacy stanowią wśród nich jedną z najliczniejszych i najbardziej aktywnych społeczności wirtualnych czołgistów. W grze znajdziemy ponad 500 wiernie odwzorowanych czołgów z 10 krajów. Od momentu premiery World of Tanks doczekało się ponad 90 aktualizacji o nową zawartość (mapy, czołgi, tryby gry, rozwiązania technologiczne, itp.) i jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier.

Ponadto szereg grafit i tapet 😉

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pasjonat

Pudel 1 bitwa i pierwsza klasa a w następnej na hita padłem od arty z tieru wyżej a nie miało być juź tego być

Anonimowo

Owszem, arty nie oneshotują już czołgów swojego tieru i wyższych. To że dałeś się zdjąć wyższej arcie to inna sprawa

Raxi32

@Pasjonant ty pewnie zostałeś zdjety przez artę bo pewnie kampileś miejscu

Mateusz123_4

W końcu pierwszy polski czołg w tej grze

seba74

Taki on polski jak BWM 3-ka u sąsiada za płotem 🙂

Raxi32

@Chyba Mateusz dwa polskie czołgi jeden wersji radzieckiej a drugi niemieckiej

Anonimowo

Czy ja wiem, jest w Polskim drzewku 😛