Mała aktualizacja 27 lipca

W dniu jutrzejszym na serwery zostanie wgrana mini-aktualizacja łatająca kilka mniejszych bugów.

Z powodu aktualizacji, serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 27.07.2017 w godzinach od 04:00 – 04:45 UTC. Oto lista zmian:

  • Naprawiono bug, gdzie po ukończeniu Unitarki w niektórych przypadkach resetowały się statystyki w garażu.
  • Teraz jeśli włączone było autouzupełnianie wyposażenia, jego koszt po bitwie będzie wyświetlany prawidłowo.
  • Naprawiono kilka problemów technicznych.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
19 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Monty

Kiedy naprawiony zostanie 6 zmysł? *****, wyjeżdzam zza krzaków aby nie kampić całą grę i czekam kiedy zaświeci mi się żarówka aby wiedzieć czy zostałem namierzony i czy mogę posuwać się dalej ! Wczoraj zrobiłem tak z AT15 jade sobie i mysle ze jestem bezpieczny bo żarówka się nie pali a tu nagle deszcz ognia w moją stronę! Drugie pytanie, kiedy ruskie czołgi staną się w końcu przebijalne zwykłą amunicją? Tak wiem, weakspoty…., tylko że ja celuję w weakspoty a pociski nadal nie przebijają Ob140, IS7 i innych, przecież Strv 103 ma 303mm penetracji ale RNG i tak sprzyja sowietom ! 3) Kiedy w końcu Leopard1 dostanuie buffa do czasu celowania i przeładowania ?~!

Tomek.Z

Bin4r czy i jeśli tak to kiedy wejdzie do sprzedaży VK 100.01 (P) Ausf. B i Kirovets-1 ? Jestem zainteresowany kupnem i proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

ja

zapytaj się go jeszcze o mapy w HD, sprzedaż type59, havoka, drzewko polskie i lokalizacje złotego pociągu
jako osoba prowadząca bloga i nie będąca związana z wg na 100% dostaniesz odpowiedzi

Tomek.Z

Kto pyta, nie błądzi, może wie.

nickname

Ciekawe czy społeczeństwo w Szwecji też zrobiło tak idiotyczną akcję zanim wprowadzono ich nację 😀 NIE KUPUJEMY STRV DOPÓKI NIE BĘDZIE DRZEWKA!!!

ehh

tak samo będzie można Rudego wymienić na Polską nacje jak w 9.20 będą mapy HD…

poniał?

Nailgwozdz

Kiedy zostanie zabokowana możliwość wybadania T-54 z LTTB ???

Znafca

Czuję, że za tą niezbyt dobrą zmianą kryje się jakaś interesująca i pełna akcji napięć. Opowiesz czemu chcesz takiej zmiany i komu to ma służyć?

Btw… Ja czekam aż w końcu uniemożliwią botom i upośledzonym przejście z 1 tieru na wyższe. Nieogarom z kolei zablokowałbym drogę przejścia z 5 tieru wyżej. Taka sugestia jak z przejściem.

Nailgwozdz

ka nie chce takiej zmiany 😀 pytam bo wiem ze miała być już bardzo dawno w poprzedniej aktualizacji a bardzo mi zależy na tym żeby miec ten czołg gdyż na poprzednim koncie grało mi sie nim lepiej niż każdym

Binio

W takim razie ciebie również należałoby cofnąć poniżej tier 5, bo według lepszych od ciebie jesteś nieogarem.

Nailgwozdz

wtf ?

https://www.facebook.com/BojkotWoT/

Hej,
chciałbym się z Wami czymś podzielić. Wraz z grupą znajomych mamy już serdecznie dość zwodzenia nas przez WG. Firma cały czas okłamuje swoich klientów i nie mam tu na myśli tylko tematu PL drzewka. Jednak własnie do tego chciałbym się odnieść. Proponujemy bojkot zakupu Pudla dopóki nie powstanie całe nasze drzewko. Zachęcam Wszystkich do lajkowania i wspierania naszej akcji. Pamiętajmy, że stanowimy ogromną społeczność tej gry i ktoś powinien nas zacząć wreszcie słuchać !!
Do boju !! https://www.facebook.com/BojkotWoT/
Pozdrawiam.

Hehe

Mam przestać grać w grę którą lubie bo ktoś sobie malutką grupę na FB założył? WoT ma parę milionów aktywnych graczy, jak przestaniecie grać to średnie WN8 aktywnych graczy się podniesie. 🙂

A Pudla i tak nie kupię bo będzie można Rudego wymienić.

MocnyHusarz

Ja pomysl jak najbardziej popieram i sie przyłączę. A jesli tobie wszystko w WOT odpowiada to najlepiej sie nie wypowiadaj i idź sobie graj

ehh

tak samo będzie można Rudego wymienić na Polską nacje jak w 9.20 będą mapy HD…

poniał?

Antek

Nie kupie premki nie kupie pudla i innych czolgow premium op az nie naprawia MM albo niech chciaz przywroca poprzedni a grac bede kiedy bede mial na to ochote.

spart

A później bojkot, że Polskie drzewko nie jest z Polskich czołgów?

Może i gadam głupoty...

Niektórzy nie wiedzą nawet, że Pudel nie był polskim czołgiem, ale Ciii!

Facet

Serio ?? Niemożliwe myslisz że wszyscy są takimi dziecmi jak Ty i wierzą w bajki ?? 😀