Przegląd chińskich TD, cz. II

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

9 komentarzy
Handsome Jack

Jeszcze ten alpine tiger mógłby być ale złoty type 59….

Nie obraził bym się gdyby wprowadzili tę linię, zawsze to jakieś czołgi do zrobienia i urozmaicenie gry (mimo bardzo podobnych ruskich pojazdów). Jeśli były by dobrze zbalansowane i nie mam na myśli op tylko naprawdę zbalansowane to mogliby je dodać. Ciekawe czy dodadzą też kiedyś włoskie drzewko?

1234

Czyli kolejna linia ruskich klonów.

grzegorz_174[NOSOR]

dk

Svn

Jakich klonów?
Żeby były klony coś musiało by zaistnieć, a te TD istniały tylko w wyobraźni.
Jak się przeczyta dopiski: „nie zbudowano żadnych prototypów” które towarzyszą tym TD od III tieru to to naprawdę nie jest armia klonów tylko jedna wielka imaginacja (coś się Mao przyśniło – jak zrobić z motyki czołg).