Murazor musi odejść..

MiqT, najwidoczniej zainspirowany ostatnimi wydarzeniami na portalu reddit (dla niewtajemniczonych – powstało wiele wątków pt. : “Murazor needs to be fired.”; “Fuck Murazor”, etc.), stworzył krótki filmik z Daniłem Paraszynem w roli głównej. Przyjemnego oglądania! 😀

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
BoB

Problemem Chryslera nie jest to ze ma pancerzyk z przodu kadłuba a to ze model kolizyjny względem wizualnego jest uproszczony do bólu. .. To co widzisz nie pokrywa sie ze stanem faktycznym.. I robia to od dawna z ta roznica ze w jakis lolkach nikogo nie obchodzi ze gdzies tam jest gniazdo karabinu ktore robi za weak spot bo wszystko dookoła tez lyka pestki bez problemu.

Grzybek

jak w takim tempie wypuszcza się premki to się nie dziw że są takie dopracowane

dsgv

Ja pierdziele, ale dziecinada. Jakbym znów był w podstawówce.

The_Apeir0n

stary dobry ace ventura a ty narzekasz

bzyku

ktos wie kiedy wchodzi 9.20?

Pit

Po1nter święta racja

Po1nter

Proponuję dopatrywać się problemów w MM, RNG czy Artylerii 😉
Premki wcale nie są takie straszne 😉

antek

…Premki wcale nie są takie straszne … to zagraj twierdzę czołgiem z drzewka bez golda.

Snoopek

To naucz się przebijać a nie ładuj gold od razu

Może i gadam głupoty...

Sam nie rozumiem tego płaczu o nowe premki. Jedynie Chrysler jest zbyt pancerny jak na swój tier, ale co z tego jak większość bitew ma z tierami wyżej. A tam już to niewiele znaczy. Kwestię Twierdz idealnie oddają słowa Napoleona: “Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzanoj przez barana”.

Noob

@Snoopek
Stań na przeciw Chrystlera GF i naucz się przebijać dobre sobie
P.S. http://tanks.gg/tank/chrysler-gf/model?vm=live

i nie trzeba nic więcej mówić

ja

na jakim poziomie skilla penetracja zwiększa się na tyle, żeby przebić o-ni black princem?

ja_znowu

również na jakim poziomie skilla, penetracja rośnie na tyle żeby przebić defendera grając t32

Nom

Grając BP walisz O-Ni w boki tych małych wieżyczek i modlisz się, żeby RNG pobłogosławiło i żebyś trafił. Albo przez przednie kółka. Problem zaczyna się jeżeli wyjedzie na wprost co rzadko się zdarza bo gra tym sporo ameb.

Na Chryslera grając T32 już wiele nie poradzisz 😛

GTX

defendera serio…
kolejny typ który na oślep wali po górnych płytach…
aż mi się odechciało tłumaczyć co to jest weekspot…
tak nawiasem mówiąc defender je ma i nie jest o nie trudno…

Po1nter

Zobacz, upatrujesz się problemu w produkcie końcowym. Nie przebijam, nie trafiam, losuje mały dmg. Jak by RNG było na poziomie 10% a nie o zgrozo 25% to sytuacja mogła by wyglądać dużo korzystniej. Celowniki mniejsze szansa na niskie losowanie penetracji i dmg mniejsze. Poza tym gold już nie jest goldem, to po prostu drogie srebro. Masz wybór. Zostać zlaszczonym i trochę zarobić albo wygrać i nie zarobić. Dolna płyta chryslera jest do przebicia chciał bym zauważyć. Defender ma przebijalne włazy i wizjer na czubku nosa. No i dolna płyta też jest przebijalna.

Kolejna sprawa to MM to że jak by był ustawiony na +1 czy nawet 0 nie oznacza, że nagle wszędzie będą same Chryslery,Defendery,Patrioty czy Liberte. A i tak przypominam że walka z nimi jest nieporównywalnie prostsza niż walka VIII z IX czy X.

Grzybek

prawda jak gram sobie 8 na 10 to mi się odechciewa robić linii… od 2 tygodni wchodzę na wota na 15min około i teraz robię ten maraton. W innych sytuacjach wota odradzam.