113 Beijing Opera – załoga

Stylizowana załoga, przedstawiająca aktorów i maski Pekińskiej Opery.

Opera pekińska to najsłynniejsza odmiana opery chińskiej. Maski używane w przedstawieniach tej opery stały się ikoną chińskiej kultury. Sztuka ich malowania jest ceniona bardzo wysoko i wymaga kształtowanego latami kunsztu.

via WoT Express

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Negatyw

Anime obrazem rzeczywistości ha ha kolejna żenująca ograniczona cebula się odezwała. Jak żałosny zwieżęciem trzeba być żeby takie głupoty pisać, anime to rozrywka jak każde inne hobby którego takie zwieżta nie rozumieją. Poza tym anime nie ma nic wspólnego z chinami imbecylu

Dziwny dywan

JP ale gówno xD.

wtf

Z ta załogą to lekko przesadzili… jak Oni wgl wyglądaja,masakra… wyobrażacie sobie takich załogantów? jeszcze trochę i będziemy różowe czołgi prowadzić pokemonami…

Może i gadam głupoty...

Ludzie dla których anime jest normalnym obrazem rzeczywistości zapewne to nie przeszkadza. Dla mnie, jako osoby która preferuje pewną spójność, jest to nie do przyjęcia. No ale WG ostatnio lubi dogadzać różnym grupom społecznym (w imię mamony) i wydaje rzeczy, które wyglądają infantylnie w zestawieniu z standardową treścią. I mam tu na myśli te Namelessy, Liberte, czy inne Patrioty. Wyglądają kiczowato, ale ważne, że się sprzedają.